Oficjalnie: Snax odchodzi z Anonymo

Janusz "Snax" Pogorzelski opuszcza Anonymo Esports.

Snax opuszcza Anonymo
fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Przygoda Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego z Anonymo Esports zakończyła się. Wraz z końcem roku Snax przestaje być zawodnikiem "Anonimowych".Snax opuszcza Anonymo Esports

To było do przewidzenia. Po przerwie Janusza od regularnej gry coś wisiało w powietrzu. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Snax nie pasuje do wizji składu na rok 2022.

Anonymo postanowiło rozwiązać kontrakt z byłym graczem Virtus.pro, aby umożliwić mu rozglądanie się za nowymi ofertami. Sam zawodnik przyznał w relacji na Instagramie, że pozostali członkowie zespołu nie chcieli kontynuować z nim gry, a z Innocentem, z którym tworzył ten zespół, nie ma o czym rozmawiać.W związku z inną wizją budowy składu na rok 2022 wspólnie postanowiliśmy rozwiązać umowę i umożliwić Januszowi wybór jego własnej drogi.

Nie ma słów, które opiszą spędzone wspólnie chwile i przeżyte przygody. I w dobrych, i w złych chwilach pokazywałeś wytrwałość oraz chęć walki, za którą możemy jedynie podziękować. Tak więc dziękujemy za rok pełen emocji, wyzwań i wspólnej wędrówki ku marzeniom. Powodzenia, WUC!

Aktualny skład Anonymo Esports wygląda następująco:

  • Paweł "innocent" Mocek
  • Patryk "Demho" Tomaszewski
  • Karol "rallen" Rodowicz
  • Michał "snatchie" Rudzki
  • Adrian "imd" Pieper – trener
  • Kacper "Kylar" Walukiewicz – rezerwowy


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza