Prezenty na święta dla gracza - 5 pomysłów

5 pomysłów na prezent na święta dla gracza

Zbliża się gorący okres, w którym będziemy obdarowywać naszych najbliższych podarunkami. Często brakuje nam pomysłów na prezent świąteczny, zwłaszcza dla graczy. Jak temu zaradzić? Zobacz 5 pomysłów na prezent dla gracza, które mogą uratować ci skórę na kilka dni przed mikołajkami lub Bożym Narodzeniem.

5 pomysłów na prezent dla gracza z okazji świąt

W grudniu okazji nie brakuje. Czy to mikołajki, czy prezent pod choinkę. Do tego mogą pojawić się takie okazje jak urodziny, które w połączeniu z resztą świąt mogą przyprawić o zawrót głowy. Jak w tym czasie nie zwariować i nie przepłacić podczas świątecznych zakupów?

Dobrym pomysłem będzie stworzenie konkretnej listy prezentów, która w momencie wejścia do sklepu posłuży nam za świętego Graala. Nie kupimy nic zbędnego, nie wydamy ani jednej nadprogramowej złotówki... przynajmniej w założeniu. Często dajemy się ponieść magii i aurze, która roznosi się w centrach handlowych początkiem grudnia. Bywa to bardzo zgubne, a przecież lubimy oszczędzać, prawda?

Borykamy się jednak z wieloma problemami. Co kupić? Czym dana osoba się interesuje? Czy to mu/jej się spodoba? Dobrze jest wiedzieć, czy osoba, której kupujemy prezent choć trochę doceni nasz podarunek, czy po raz kolejny wyląduje on gdzieś na dnie szafy, a grzecznościowym "ale super, dziękuję" zamknie temat, aby nie pokazywać mieszanych emocji względem otrzymanego upominku. Na całe szczęście w Internecie nie brakuje inspiracji i nawet, jeśli nie znamy konkretnych preferencji obdarowanego - możemy kupić coś bardzo uniwersalnego, z czego na pewno będzie korzystać, jak nie teraz, to w przyszłości. Oto 5 pomysłów na prezent dla gracza na święta.

Prezent dla gracza na mikołajki lub pod choinkę

Wielkim plusem przy wyborze odpowiedniego prezentu świątecznego dla gracza jest niewątpliwie wąska kategoria. Albo będzie to jedna z najnowszych gier, albo elektronika do komputera czy konsoli, albo karta upominkowa, z której skorzysta nawet w formie mikropłatności w swoim ulubionym tytule.

Gracz jest także bardzo specyficznym odbiorcą - nowa myszka czy słuchawki w zupełności zadowolą większość miłośników peryferii gamingowych. Nowa gra? Żaden problem. Aktualnie mamy tak duży wybór, że wystarczy dowiedzieć się w co dana osoba lubi pogrywać. Jeśli jednak nadal nie wiesz na co się zdecydować, zerknij na stronę pomysłów na gwiazdkowy prezent lub czytaj dalej i zainspiruj się moimi propozycjami.

5. Gry

Może banalna, może powielana, ale przede wszystkim sprawdzona propozycja. Co może zadowolić gracza bardziej, niż najnowsza produkcja? Gry są zawsze trafionym prezentem, a już zwłaszcza takie, w które można grać długimi godzinami ze swoimi znajomymi.

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - sprawdź na Ceneo.pl

Czy będzie to propozycja na konsole, czy może na PC-ta - to już zależy od typu gracza, któremu wręczać będziemy mikołajkowy bądź gwiazdkowy prezent. Niemniej przed dokonaniem zakupu sprawdźmy, czy nie wyszła ostatnio nowa gra, która na pewno spodoba się drugiej osobie. Wśród wschodzących premier znajduje się z pewnością gra Battlefield 2042, która zadebiutowała na rynku ledwo kilka dni temu. Dobrym wyborem będzie także gra z serii FIFA, która niezmiennie staje się obiektem pożądania w okresie gwiazdki.

4. Karta podarunkowa

Jeśli jest się graczem i spędza się dziesiątki czy setki godzin w ulubionej grze, mikropłatności nierzadko są podstawowym elementem, aby utrzymać naszą postać. Każda dodatkowa złotówka na rozwój bohatera czy drużyny jest na wagę złota. Można dlatego postawić na prostotę i zaserwować podarunek w postaci karty bonusowej, która zasili nasze wirtualne konto.

Jest to niejako droga na skróty. To trochę tak, jakbyśmy dali trochę gotówki w kopercie, jednak z przeznaczeniem na konkretny cel. W drodze wyjątku można zastosować taki manewr, kiedy nie mamy już zupełnie pomysłów, a nieubłaganie zbliża się termin na świąteczne prezenty.

3. Myszka dla gracza

Gracz, a już zwłaszcza taki, który pogrywa w gry typu FPS, nie może istnieć bez porządnej myszki. Wybór myszki gamingowej nie jest prosty, ponieważ rynek sprzętu elektronicznego jest bardzo duży, a producentów i modeli tego typu peryferii jeszcze więcej. Niemniej wszystko zależy od ustalonego sobie wcześniej budżetu, który określi w którym kierunku zamierzamy pójść.

Klawiatury na Ceneo

Możemy postawić na myszy dla graczy bezprzewodowe lub z kablem. Do 100 zł lub 300 zł. Rozstrzał jest spory, a sprzętu w różnych poziomach cenowych nie brakuje. Jedną z ciekawych propozycji jest bezprzewodowa mysz dla graczy KRUX Galacta Pro w przystępnej cenie, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

2. Klawiatura gamingowa

Skoro jesteśmy już w temacie peryferii, nie może zabraknąć również odpowiedniej klawiatury, przygotowanej wprost dla graczy. Wyróżniamy zasadniczo dwie grupy - fanów klawiatury membranowej oraz mechanicznej. Ta druga nazwa znacznie częściej pojawia się w kontekście szeroko pojętego gamingu.

Klawiatury - sprawdź na Ceneo.pl

Z tego powodu jest też częściej wybierana. Mechaniczne przełączniki są zdecydowanie bardziej przyjemne podczas wielogodzinnych sesji w ulubionej gierce. Przełączniki także odgrywają ważną rolę przy wyborze takiej klawiatury, ponieważ ich głośność zależy od rodzaju/koloru. Przy okazji LED-owe podświetlenie RGB w takowej klawiaturze wygląda jak bożonarodzeniowa choinka - a gracze uwielbiają kolory. Jako prezent na mikołajki czy pod choinkę sprawdzi się idealnie.

1. Słuchawki dla graczy

Na sam koniec oczywiście domkniemy listę elektroniką. Słuchawki są równie istotne w arsenale gracza jak reszta komponentów. Idealne nagłośnienie, dźwięki kroków przeciwnika czy efektów specjalnych to coś, czego nawet niedzielny gracz potrzebuje.

Słuchawki - wybierz na Ceneo.pl

I tutaj ponownie - asortyment jest ogromny i wszystko uwarunkowane jest budżetem i potrzebą. Warto jednak dołożyć trochę do większej sumy i zainwestować w markowy produkt, bowiem dźwięk w grach jest niezwykle istotny. Taki prezent świąteczny z pewnością zostanie doceniony i możemy mieć pewność, że posłuży graczowi przez kolejne miesiące czy lata.

Jaki prezent dla gracza na święta?

Co w takim razie będzie najlepszym wyborem na prezent dla gracza? Święta za pasem, dlatego trzeba działać bardzo szybko. Z pewnością wiele do powiedzenia mają sami gracze, jednak nie zapytamy ich o to wprost. Warto przyjrzeć się ich otoczeniu, popytać znajomych czy rodzinę. Prezent taki jak gra czy elektronika nigdy nie będzie nietrafiony, dlatego problem z najlepszym prezentem świątecznym powinien zostać szybko rozwiązany.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza