Wyciekł wygląd naklejek na PGL Major Stockholm 2021? Tak będą się prezentować

Wygląd naklejek na PGL Major Stockholm 2021

O jedną informacje za dużo. W aplikacji sklepu Steam pojawił się wzór naklejki na PGL Major Sztokholm 2021, który zwiastuje wygląd naklejek na nadchodzący turniej.

Wygląd naklejek PGL Major Stockholm 2021Wydarzenie niedługo się rozpocznie, a Valve nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie drużynowych naklejek i autografów. Wiemy tylko tyle, że na pewno się pojawią, a deweloper gry musi zdążyć przed 26 października.

Przeczytaj także: Co z naklejkami podczas Majora w CS:GO? Czy będą także w tym roku?

Więcej szczegółów zdradził nam sklep punktów Steam, w ofercie którego pojawiła się emotikona o nazwie CSGO_STO2021_PGL, która wygląda jak naklejka z okazji PGL Majora w Sztokholmie.

PGL Major Stockholm 2021 Sticker


Wszystko wskazuje na to, że właśnie poznaliśmy oficjalny design naklejek z okazji nadchodzącego Majora CS:GO w Sztokholmie. Czy wyglądają ładnie? Ciężko oceniać na podstawie samego tła, gdyż prawdopodobnie to na nim umieszczane będą loga organizacji esportowych.

Emotikona PGL Major Sztokholm 2021

Emotikony będzie można użyć na czacie Steam, kiedy piszemy ze swoimi znajomymi. W sklepie Steam kosztuje 100 punktów i należy posiadać grę Counter-Strike w swojej bibliotece.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Najciemniejszy nóż CS:GO w historii? Skin, którego nie widać

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza