SteelSeries wypuściło myszkę Prime we wzorze Neo Noir z CS:GO

Myszka SteelSeries Prime Neo Noir

Marka SteelSeries znana jest z kooperacji z CS:GO. Po raz kolejny wypuścili na rynek myszkę, która nawiązuje do popularnej serii skinów z Counter-Strike: Global Offensive, tym razem Neo Noir.SteelSeries Prime - edycja Neo Noir

SteelSeries to producent sprzętu, który zdecydowanie lubuje się w kolorowych motywach znanych z CS:GO. W przeszłości światło dzienne ujrzały peryferia z rodziny "Hyper Beast" czy "Fade", które zrobiły furorę wśród graczy esportowych i nie tylko.

Przeczytaj także: Genesis Zircon 550 - premiera lekkiej i bezprzewodowej myszki dla graczy

Idąc za ciosem, dogadali się ponownie, tym razem z autorem grafiki dla skinów z edycji "Neo Noir". Myszka SteelSeries Prime otrzymała jeden z najładniejszych i najpopularniejszych motywów z CS:GO. Nie trzeba być ekspertem aby przewidzieć, że sprzęt ten na pewno stanie się hitem sprzedażowym.

Neo Noir Prime SteelSeries

Możemy spodziewać się, że w tej kategorii pojawi się znacznie więcej urządzeń elektronicznych, jak również podkładki pod mysz.

SteelSeries edycja Neo Noir


Ile kosztuje myszka SteelSeries Prime Neo Noir? Na ten moment w sklepach internetowych można dorwać gryzonia SteelSeries Prime Neo Noir w okolicach 320 zł. Nie wiadomo jednak kiedy pojawi się w sklepach stacjonarnych.


Polecane: Microsoft przestawił lodówkę Xbox Series X. Nowy gadżet dla fanów konsoli?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza