Microsoft przestawił lodówkę Xbox Series X. Nowy gadżet dla fanów konsoli?

Lodówka Xbox Series X

Masz w pokoju małą lodówkę, jednak znudził ci się jej wygląd? Zamów sobie lodówkę przypominającą Xboxa i zaskocz wszystkich znajomych.Lodówka Xbox Series X, czyli tańsza "konsola"

Nie, to nie jest żart. Taki produkt istnieje naprawdę i już niebawem można będzie składać zamówienia, także w Polsce. Microsoft postanowił wypuścić niekonwencjonalny gadżet, który spodoba się głównie fanom Xboxa.

Mowa o małej lodówce, która jak zapewnia producent, pomieści do 12 puszek ulubionego napoju. Choć premiera urządzenia zaplanowana jest na grudzień, już 19 października ruszy przedsprzedaż, w której za "konsolę" zapłacimy 99 euro, czyli około 450 zł.Gdzie będzie można składać zamówienia? Klienci z Polski mogą dokonać rezerwacji za pośrednictwem europejskiego oddziału GameStopu, a także z Amazonu.

Choć sam produkt pokryty jest czarno-zielonymi elementami, nie zabraknie także oświetlenia LED, które imitować ma w pełni funkcjonalną konsolę Xbox Series X. W zestawie znajduje się również zasilacz, a sam gadżet posiada także port USB, aby można było podłączyć do niego inne akcesoria.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza