JUGi przechodzi na VALORANTA

JUGi CSGO

Do niedawna uważany za wschodzącą gwiazdę CS:GO. JUGi, były profesjonalny gracz m.in. Astralis, zmienia CS:GO na VALORANTA.JUGi przechodzi na VALORANTA

Wiele niespełnionych gwiazd szuka swojego miejsca w innych grach. Nie inaczej stało się w przypadku Duńczyka, bowiem poinformował o przenosinach z CS:GO na VALORANT.

Zobacz także: Rusza Liga streamerów z pulą 30 000 złotych! Izak rozpoczyna poszukiwania drużyny

Patrząc obiektywnie - nie jest to żadne zaskoczenie. Zawodnicy nieaktywni lub wypaleni w produkcji od Valve próbują swoich sił na innych płaszczyznach. Konkurencyjny VALORANT jest na tyle podobny do CS:GO, że "emerytowani" gracze CS'a mogą z powodzeniem konkurować o miano najlepszych graczy.

JUGi swego czasu mógł stać się czołowym snajperem najlepszej drużyny świata. Coś jednak poszło nie tak i jego kariera potoczyła się zupełnie inaczej. Ostatnie sukcesy święcił w 2019 roku.Przenosiny do Astralis miały okazać się powrotem na szczyt. Niestety, nie był to zawodnik skrojony na tę drużynę, ponieważ w 2020 roku spędził w niej tylko 2 miesiące. Może teraz, po odejściu dev1ce'a, byłaby dla niego nadzieja?

Nie ma co gdybać, gdyż oficjalnie jego kariera w CS:GO została zakończona. Rozpoczął nowy etap na swojej esportowej ścieżce i od teraz oglądać będziemy jego poczynania w produkcji Riot Games.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Gracz CS:GO zaspał na swój mecz. MICHU wygrywa walkowerem

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza