Bug z rzutami wolnymi w FIFA 22, przez który częściej wpadają gole

Przez ten błąd gracze mogą strzelać rzuty wolne w FIFA 22 z dużo bliższej odległości.

Rzut wolny FIFA 22

Co powiecie na przesunięcie piłki o kilka metrów do przodu przy stałym fragmencie gry? Żaden problem. Z FIFĄ 22 dostaniecie ten "bajer" w pakiecie. O co chodzi z kuriozalnym błędem?


Bug z rzutami wolnymi w FIFA 22

Problem wydaje się być bardzo poważny, jednak w samej grze dochodzi do niego w dziwny sposób. Ustawiając piłkę przy rzucie wolnym przywołujemy drugiego zawodnika do pomocy, a potem trzeciego. No i właśnie ten trzeci piłkarz namiesza w tej "taktyce" najbardziej.

Zobacz także: Legenda FIFA wraca do domu. Gorilla zagra w EXCEL ESPORTSGdy chcemy wykorzystać go do rozegrania stałego fragmentu gry - ten wbiega w piłkę i przesuwa ją o kilka metrów do przodu. Co ciekawe, przesuwa ją nawet nieco obok muru, co staje się tylko formalnością dla zawodnika wykonującego rzut wolny, aby strzelić bramkę.

W normalnej sytuacji dotknięcie piłki przez zawodnika automatycznie uznaje się za wykonany rzut wolny. W tym przypadku strzelec nadal ustawia się do piłki, na już zmienionej pozycji, a mur i reszta piłkarzy wciąż czeka na rozegranie stałego fragmentu.Jest to błąd, który wymaga natychmiastowej reakcji, dlatego w ciągu najbliższych dni możemy spodziewać się naprawy tego zjawiska.


Polecane: Lista utworów z gry FIFA 22 - Soundtrack

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza