Co to jest UFL? Nowy darmowy rywal dla FIFY i PES eFootball

Nadchodzi nowa konkurencja FIFY i eFootball. Po latach dominacji na scenie gier piłkarskich, do gry wchodzi nowy rywal - UFL.

UFL co to jest


UFL ma być darmową alternatywą dla graczy, którym spowszechniały takie tytuły jak FIFA czy PES eFootball.Czym będzie nowa gra UFL?

FIFA i PES nie miały od lat żadnej konkurencji. Pojawiali się co prawda mniejsi rywale, jednak nie zdołali zawojować rynkiem gier sportowych.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Czymś zupełnie nowym ma okazać się produkt od Konami - eFootball. Jednak póki co nie mieliśmy okazji jeszcze w tę grę zagrać, stąd ciężko gdybać, czy zdetronizuje dziecko EA SPORTS.

Do walki o miano najlepszej gry sportowej wchodzi natomiast UFL. Co to za gra?UFL - co to jest?

Gra UFL została zaprezentowana na Gamescom 2021, a deweloperzy (Strikerz Inc) poinformowali, że sam produkt rozwijany jest już od pięciu lat i co najlepsze - będzie dostępny zupełnie za darmo.

Zbyt wielu szczegółów na ten moment nie ujawniono, jednak wiemy, że gracze będą mogli budować swoje własne drużyny, korzystając z 5000 licencjonowanych zawodników.

Sam gameplay UFL także nie został ujawniony. Obejrzeć mogliśmy jedynie zapowiedź:

Wynika z niej, że UFL będzie grą opartą na silniku Unreal Engine.Gdzie zagramy w UFL? Na oficjalnym profilu UFL na Twitterze można przeczytać, że skupiają się głównie na wypuszczeniu gry na konsole Playstation i Xbox, jednak nie zapomną także o graczach na PC.


UFL - kiedy premiera?

O dacie premiery UFL nie wspomniano jeszcze ani słowa. Wiemy tyle, że zostanie ogłoszona "wkrótce".


Polecane: Najlepsi napastnicy do kupienia w FIFA 22 Ultimate Team

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza