Benjamin Mendy usunięty z listy kart w FIFA 22

EA SPORTS usunęło kartę Benjamina Mendy'ego z FIFA 22. Piłkarz Manchesteru City został oskarżony o cztery gwałty.

Benjamin Mendy

Ponad miesiąc temu Manchester City zawiesił francuskiego piłkarza, który oskarżony został o 4 gwałty i napaść na tle seksualnym. W tej sprawie zainterweniowała również kanadyjska firma EA, która usunęła kartę Benjamina Mendy'ego z trybu Ultimate Team w FIFIE 22.


Karta Benjamina Mendy'ego usunięta z FIFA 22

Francuz oczekuje na rozprawę sądową. Wśród jego ofiar miała znaleźć się nieletnia kobieta. Choć proces ruszyć ma dopiero pod koniec stycznia, wszystkie instytucje reagują w trybie nagłym.

Zobacz także: OTW Camavinga w FIFA 22 - nowe SBC dla graczy?EA SPORTS natychmiastowo usunęło jego kartę z bazy danych FIFA 22. Mendy nadal widywany będzie w trybie FUT, a to za sprawą istniejących już jego kart w klubach graczy, których deweloperzy gry nie zlikwidują.

Możemy być pewni, że cena tej karty szybko wzrośnie. Podobne sytuacje działy się przy usuniętych kartach Marco Van Basten'a czy Emiliano Sali.

Możemy potwierdzić, że zmiany w FUT wprowadzono dzień po debiucie we wczesnym dostępnie w EA Play. W ten sposób część graczy weszła w posiadanie karty Mendy'ego zanim zawieszenie weszło w życie

napisano w oficjalnym komunikacie.


Polecane: Zmiany w kartach TOTW w FIFA 22. Podwójny upgrade wybranych kart

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza