Produkcja na najwyższym poziomie. Zachwyty nad realizacją WePlay Academy League

Produkcja? TOP. Tak powinno się organizować turnieje. WePlay Academy League pokazało, jak należy traktować zawodników.

WePlay Academy League


W miniony weekend rozegrały się LANowe finały WePlay Academy League. Organizatorzy udowodnili, że nie tylko turnieje rangi Major mogą wyglądać oszałamiająco. Realizacja całego przedsięwzięcia była na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem są zachwyty widzów nad transmisją.WePlay Academy League stanęło na wysokości zadania

Często oglądamy transmisje meczów CS:GO, które dosłownie rozjeżdżają się w każdą stronę. Kuleje obraz, dźwięk jest zdesynchronizowany, gracze narzekają na opóźnienia, a casterzy wykonują swoją pracę jakby od niechcenia. Kompletnym przeciwieństwem tego opisu okazała się produkcja WePlay Academy League, która wszakże obsługiwała młodych, dopiero rozwijających się graczy akademii.

Zobacz także: Spadek wydajności w CS:GO na Windows 11. Zła informacja dla graczy

Całe widowisko, począwszy od wyglądu sceny głównej, aż po samą realizację transmisji zasługuje na pochwałę. Rzadko zdarza się, aby turniej, który nie przygotowuje Valve, reprezentował tak wysoki poziom. WePlay potraktowało graczy akademii jak prawdziwych profesjonalistów. I o to właśnie chodzi!

WePlay Academy League Season 1
fot. WePlay Holding


Sama scena główna także zrobiła duże wrażenie. Aranżacja przestrzeni i motywy nawiązujące do poszczególnych drużyn robiły robotę. Młodzi zawodnicy mogli poczuć się, jakby grali w finale mistrzostw świata. A to tylko mniejszy turniej dla akademii esportowych.

WePlay Academy League Scena
fot. WePlay Holding


Polecane: Role w drużynie CS:GO - podział i obowiązki

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza