Dolej Miodu i AVEZ za burtą, Wisła i Anonymo z triumfem - wyniki CS:GO

Dzisiaj byliśmy świadkami wielu meczy Polaków. Jak im poszło? Kto wygrał swoje spotkania, a kto musiał pożegnać się z turniejem?

SZPERO Wisła Kraków Games
fot. Wisła Kraków


Wyczerpujący dzień mieli dziś Polscy zawodnicy. Drużyny, które rozgrywały swoje spotkania to między innymi Dolej Miodu, AVEZ czy Anonymo. Oprócz tego, finał turnieju akademii wygrało mouz NXT, z siuhym i Szejnem na pokładzie.Szejn i siuhy wygrali turniej akademii

Mouz NXT ponownie zmierzyło się z Young Ninjas, tym razem w wielkim finale WePlay Academy League. Szwedzi zaczynali z przewagą jednej mapy, lecz to był ich jedyny zdobyty punkt. Myszy rozgromiły przeciwnika i zgarnęły 45 tysięcy dolarów.

mouz NXT 3:1 Young NinjasAnonymo pokonało Meta4Pro

Mecz w nowym składzie rozegrało także Anonymo. Przeciwnik nie był z najwyższej półki, jednak postawił opór wygrywając jedną mapę. Finalnie to Polacy przejęli inicjatywę i zainkasowali pierwsze punkty w lidze.

Anonymo 2:1 Meta4ProAVEZ uległo MAD Lions

O awans do zamkniętych kwalifikacji IEM Fall 2021 walczyła ekipa AVEZ. Na ich nieszczęście, przeciwnikiem było świetnie przygotowane MAD Lions. Polacy walczyli dzielnie, jednak nie udało im się wygrać żadnej mapy.

AVEZ 0:2 MAD LionsDolej Miodu także poza eliminacjami

Dolej Miodu także toczyło bój o slot w zamkniętych kwalifikacjach do IEM'a. Niestety tak jak AVEZ, musieli uznać wyższość rywala.

Dolej Miodu 3:16 FiendWisła walczy dalej o turniej V4

Zamknięte kwalifikacje przeszła natomiast drużyna Wisły Kraków. W finale do V4 pokonali x-kom AGO, co dało im awans do V4 International Cup.Wisła Kraków 3:0 x-kom AGO


Polecane: Komenda na czas w CS:GO. Czy wiesz jak działa?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza