PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej rozpoczyna się już dzisiaj!

 

pge superpuchar polskiej ligi esportowej
fot. Polska Liga Esportowa

Przenosimy LANa w PLEner, czyli esportowe wydarzenia wkraczające w inną fazę. Na trzy dni atrakcji nad Bałtykiem zaprasza Polska Liga Esportowa - organizator PGE Superpucharu PLE.


Rozgrzewka, czyli esport, edukacja i zabawa

PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej (o którym pisaliśmy tutaj) rozpoczyna się już dzisiaj. Plan na piątek to drobna rozgrzewka, która jest przedsmakiem rywalizacji profesjonalnych drużyn CS:GO. Od godziny 10:00 do dyspozycji plażowiczów udostępnione zostaną boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Sekcja Free2Play zrzeszy śmiałków, chcących spróbować swoich sił w roli graczy na specjalnie przygotowanych stanowiskach, a w Kids Zone animatorzy zadbają o liczne aktywności dla najmłodszych.


Jedną z dodatkowych atrakcji będzie Edu Zone, czyli miejsce, w którym opiekunowie przeprowadzą zainteresowanych przez tajniki sportu elektronicznego. W części poświęconej promocji filmu "Czarna Wdowa" i obszarach przygotowanych przez LG i Riot Games - partnerów wydarzenia - wszyscy odwiedzający będą mogli spróbować się w grach, wziąć udział w konkurach z nagrodami i dobrze się bawić. WSTĘP WOLNY. Strefy dostępne będą dla plażowiczów przez 3 dni, czyli cały czas trwania pierwszego w historii PGE Superpucharu PLE.


Esportowe emocje i Fire show

W sobotę 10 lipca ruszą LANowe rozgrywki w CS:GO, w których udział wezmą cztery doskonale znane wszystkim fanom Polskiej Ligi Esportowej drużyny - M1 Eden, Izako Boars, Mad Dog's Pact oraz Illuminar Gaming. Wygrany zgarnia wszystko, a główną nagrodą jest 25 tys. złotych.

Na godzinę 11:00 i 14:00 zaplanowane zostały mecze półfinałowe, a zwycięzcy tych spotkań powrócą na scenę o godzinie 17:00, by rozegrać wielki finał.


Spotkanie komentować będą: Olek "Vuzzey" Kłos, Radek "Mad1" Florkowski oraz Łukasz "Hermes" Pożyczek. Gospodarzem transmisji będzie Filip "Testree" Mątowski.

Transmisja całego wydarzenia odbędzie się na kanałach YouTube, Twitch oraz WP Pilot.


Showmatche gwiazd i finał EURO 2020

Mecz finałowy nie oznacza jednak końca esportowego weekendu z Polską Ligą Esportową. W niedzielę 11 lipca czekają nas showmatche w NBA2k21, eFootball PES, Turnieju Lewej Ręki i w piłkę plażową z udziałem takich gwiazd jak: Marcin Gortat, Piotr "izak" Skowyrski, Karol "Blowek" Gązwa, Paweł "Saju" Pawelczak, Kasia "Fusialka" Bożek, Wojciech "Łozo" Łozowski, Paweł Fajdek oraz Michał Karmowski.


Po rozgrywkach, Polska Liga Esportowa zaprasza wszystkich do wspólnego oglądania finału EURO 2020, podczas którego Włochy zmierzą się z Anglią.


Więcej informacji na temat wydarzenia na:

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza