PES 2022 za darmo! eFootball grą Free to Play

 

pes 2022 efootball za darmo

Czy FIFA otrzymała w końcu godnego rywala? Konami wypuszcza nowego PES 2022 jako eFootball w modelu Free to Play. Początek czegoś nowego?PES 2022 to teraz eFootball

Konami idzie po swoje. Po wielu latach złudnego gonienia za produkcją EA Sports, japońskie studio gier wreszcie może pochwalić się czymś, co faktycznie przełoży się na wzrost zainteresowania nową wersją PES 2022.

Zobacz także: Test eFootball, nowego "PES" 2022 od Konami - recenzja

Właściwie, to nie PES 2022. Od tej edycji Pro Evolution Soccer nazywać się będzie eFootball. Nowe możliwości, nowa technologia Motion Matching (zwiększająca liczbę animacji), a co najważniejsze nowy silnik gry - Unreal 4.


eFootball grą Free to Play

Co od zawsze było problemem w przypadku gier FIFA? Coroczne wydawanie pieniędzy na kolejną wersję gry, która praktycznie niczym się nie różniła. eFootball zamierza walczyć z takim systemem i staje się oficjalnie grą darmową (Free to Play).Należy wziąć poprawkę na to, że jednak nie wszystko będzie darmowe. Model finansowy Konami nie jest znany, mimo to spekuluje się, że rozchodzić się będzie o różnego rodzaju dodatki i elementy kosmetyczne.

efootball free to play menu
Menu gry eFootball

W całej tej sprawie najważniejszy jest fakt, że gameplay pozostanie darmowy, co z pewnością ucieszy również fanów gier FIFA.


eFootball oferuje cross-play

I tu robi się najciekawiej, bo o ten aspekt gracze FIFY walczą od wielu lat. Konami wychodzi im naprzeciw i w najnowszej odsłonie eFootball (PES 2022) zaprezentuje cross-play.Czym jest cross-play? Krótko mówiąc jest to możliwość rozgrywania meczy z użytkownikami wielu platform - pecetów, Xboxów, Playstation, a co najważniejsze - urządzeń mobilnych. Tak, to prawda. Gracze konsolowi będą mogli rozegrać mecze przeciwko zawodnikom z telefonem.

Nie będzie to jednak takie proste, gdyż do rozgrywania meczy na urządzeniu mobilnym potrzebny nam będzie sprawny kontroler. Po tych ruchach doskonale widzimy, że japońska firma usilnie próbuje pokazać swoją wyższość nad EA Sports i chce trafić do jak największego grona odbiorców. I bardzo dobrze!


eFootball oficjalny zwiastun

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza