Event FUTTIES w FIFA 21 - nowe karty, wyzwania, SBC

 

futties fifa 21

Jak co roku w okresie wakacyjnym EA Sports wypuszcza specjalny event. W tym roku po raz kolejny do FIFA 21 zawitało wydarzenie Futties. Jakie nowe karty zostały dodane?FUTTIES FIFA 21

Event Futties to coroczna tradycja. Kolejne już wydarzenie, tym razem w FIFA 21, polegające na wyborze karty specjalnej danego piłkarza w głosowaniu graczy w Ultimate Team.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Gdy zalogujemy się do naszego klubu w UT, będziemy mieli możliwość zagłosowania na jednego z dwóch piłkarzy, który po wygraniu głosowania otrzyma ulepszoną kartę specjalną.Głosowanie FUTTIES

Pierwsze głosowanie odbyło się pomiędzy takimi zawodnikami jak Carvajal oraz Manolas. Ostatecznie to Hiszpan uzyskał więcej głosów i do gry dodana została karta Futties Carvajal z takimi statystykami:

futties carvajal fifa 21
FUTTIES Tavernier FIFA 21

Do gry - w formie wyzwań - trafiła również specjalna karta Futties Tavernier. W FIFA 21 jest to niemal najlepsza karta na prawej obronie. Anglik popisać się może takimi statystykami:

futties tavernier fifa 21FUTTIES SBC FIFA 21

W SBC, czyli w wyzwaniach budowania składów, ukończyć możemy wspomnianą wcześniej Futties Carvajal oraz Futties Saint-Maximin.


Polecane: Co nowego wiemy o FIFA 22? Oficjalny Trailer i najważniejsze informacje

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza