3 najlepsze prezenty na Walentynki dla gracza. Prezent dla chłopaka

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, a to oznacza czas prezentów dla drugiej połówki. Co ciekawego można podarować graczowi? Zobacz 3 najlepsze prezenty na Walentynki dla gracza.

prezenty dla graczy na walentynki


Prezent dla chłopaka na Walentynki

Jeśli wiesz, że Twoja druga połówka jest miłośnikiem gier, warto zastanowić się czego w danym momencie potrzebuje. Dobrym pomysłem na walentynki jest upominek w postaci gry komputerowej, nowej myszki czy klawiatury. Z pewnością są to akcesoria, z których każdy gracz będzie zadowolony.


Gry komputerowe jako prezent

Gry komputerowe są zawsze dobrym prezentem dla gracza. W końcu nie ma to jak nowy tytuł do ogrania. W ostatnim czasie swoją premierę miało wiele ciekawych tytułów, które nadal mogą stanowić fajny prezent dla naszej walentynki.

Gry na Ceneo

Jedną z takich gier jest produkcja z rodzimego podwórka od studia CD Projekt RED czyli Cyberpunk 2077. Jest to gra z gatunku RPG, która dostępna jest zarówno na PC jak i na wszystkie konsole. Oprócz tego można skorzystać z oferty na grę FIFA 21, która co prawda swoją premierę miała już jakiś czas temu, jednak z uwagi na niższą cenę warto się nad nią zastanowić, jeśli wiemy, że obdarowany lubi gry sportowe.Nowa myszka gamingowa

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent na walentynki może być nowy sprzęt. Wymiana peryferii komputerowych dla gracza jest jak modyfikacja części samochodu dla fana motoryzacji. Z tego powodu nowa myszka gamingowa może być strzałem w dziesiątkę. Jeśli nasza druga połówka jest zapaleńcem gier typu FPS to myszka SteelSeries Rival 3 będzie idealna. Myszka Rival 3 posiada sensor optyczny, podświetlanie RGB oraz żywotność do 60 milionów kliknięć. Cena nie jest zbyt wysoka, gdyż oscyluje w granicach 120-140 zł, a jest bardzo dobrym wyborem w kontekście ulepszenia sprzętu komputerowego.

Klawiatury - zobacz ceny

Oczywiście wybór modelu myszki może paść na zupełnie inny ze względu na preferencje gracza, jednak mimo wszystko nowa myszka w roli prezentu na walentynki może spisać się świetnie.


Klawiatura dla gracza

Ostatnim polecanym wyborem jako prezent na walentynki dla gracza jest klawiatura. Tutaj również, jak w przypadku myszek, wybór jest spory, a specyfikacja danego sprzętu adekwatna jest do jego ceny. Z modeli przystępnych cenowo polecana jest klawiatura MODECOM Volcano. Mechaniczna klawiatura, która świetnie sprawdza się również w grach typu FPS.

Klawiatury - sprawdź opinie

Jest to klawiatura przewodowa z przełącznikami typu Outemu Blue. Posiada dodatkowo przyciski podświetlane RGB oraz klawiaturę numeryczną.


Powyższe propozycje na prezent na walentynki dla gracza nie są wygórowane cenowo, co nie stanowi żadnej bariery w przypadku dostępności. Są to również na tyle uniwersalne prezenty, które sprawdzą się świetnie zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny, w końcu wszyscy jesteśmy graczami.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza