Rockstar Games: Korzyści z programu Prime Gaming w GTA Online

Rockstar Games rozdaje użytkownikom Prime Gaming pieniądze w GTA Online zupełnie za darmo. Firma ogłosiła współpracę z Twitch Gaming od Amazon Prime, który teraz nosi nazwę Prime Gaming.

gta 5 prime gaming


Korzyści Prime Gaming GTA Online

Wszyscy gracze, którzy połączyli swoje konto usługi Prime Gaming z kontem Rockstar Games Social Club mogą liczyć na ciekawe, zupełnie darmowe benefity.

Zobacz także: 5 najlepszych sposobów, aby zdobyć szybciej pieniądze w GTA 5 Online

Po połączeniu, na Wasze konta zostanie przyznany bonus w wysokości 200,000 dolarów w GTA Online oraz darmowy sonar dla łodzi podwodnej Kosatka.Nagrody Prime Gaming - jak je zdobyć?

Pierwszym krokiem do uzyskania nagród z tytułu Prime Gaming jest posiadanie konta Amazon z włączoną usługą Prime. Oczywiście musisz przynależeć do kraju, w którym ta usługa jest dostępna (Polska znajduje się w tym programie). W następnym kroku należy połączyć konto Prime Gaming z naszym kontem Rockstar Social Club. Po poprawnym połączeniu kont i odebraniu nagród należy odczekać do 72h w celu przypisania nagród do naszego konta.Przeróżne zniżki, nowe oferty i promocje oferowane są również w innych tytułach. Całość akcji można rozpocząć tutaj.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza