5 najlepszych sposobów, aby zdobyć szybciej pieniądze w GTA 5 Online

GTA Online przewidziało wiele różnych sposobów, aby gracze byli w stanie zdobywać więcej pieniędzy. Mowa tu między innymi o misjach i aktualizacjach, które w założeniu pomóc mają w zwiększeniu naszego salda.

jak zdobyc szybciej pieniadze w gta 5 online


Jak zdobyć szybciej pieniądze w GTA 5 Online?

Gracze, którzy grają w GTA 5 od dawna nie mają wielkich problemów ze zdobywaniem pieniędzy. Gra oferuje mnóstwo aktywności i misji, które pozwalają w szybki sposób mnożyć gotówkę.

Problem pojawia się nieco wcześniej, kiedy to jak nowi gracze chcemy zarobić trochę pieniędzy na samym początku. W takim razie jak zdobyć szybciej pieniądze w GTA 5 Online?Sposoby na pieniądze w GTA 5


Cotygodniowe aktualizacje

Nie należy zapominać jak ważne są aktualizacje, które wnoszą wiele dobrego dla wszystkich graczy. Przede wszystkim dodają nowe możliwości, dzięki którym każdy z graczy jest w stanie co najmniej podwoić swoje pieniądze.

Wyścigi, napady oraz inne aktywności dodawane do gry mogą pomóc w szybszym zdobywaniu pieniędzy.Własne biznesy

Nowi gracze szybko nastawiają się na posiadanie własnych biznesów. Wyjściem w takiej sytuacji będzie inwestycja w najtańsze z dostępnych interesów. Taką nieruchomością jest MC Clubhouse, który pomimo ceny gwarantuje dosyć duże zyski.

Założenie firmy jest banalnie proste, a pozwala na sprzedaż towarów i ładunków w różnych firmach. Dodatkowo istnieje możliwość pasywnego zarabiania, czyli bez ingerencji naszego czasu. Dlatego przed kupnem najlepszego samochodu warto pomyśleć nad inwestycją we własny biznes.Zniżki i okazje na nieruchomościach

Każdego tygodnia w GTA Online, Rockstar Games stara się pomagać w rozbudowie różnych gałęzi biznesów. W tym celu oferuje wiele zniżek i dodatków za zakup określonych nieruchomości.

To właśnie ten moment jest najlepszy, aby zakupić nieruchomość, na którą wcześniej nie było nas stać. Ten sposób może przyspieszyć zdobywanie pieniędzy w GTA 5.

Niektóre z napadów wymagają posiadania określonych nieruchomości, dlatego warto na nie polować.Misje na wyższym poziomie trudności

Jeśli czujesz się na siłach możesz zwiększyć poziom trudności, aby uzyskać wyższą wypłatę za ukończenie napadu. Wartość otrzymanej gotówki zależy od czasu poświęconego na ukończenie misji, dlatego najważniejszym jest jak najszybsze ukończenie napadu.

Misje takie są często pomijane, a nie należy zapominać, że jest to jeden z najlepszych sposobów na szybkie zdobywanie pieniędzy w GTA 5 Online.Sprzedawaj samochody z ulicy

Ten sposób powinien być traktowany jako tymczasowy lub jako dodatkowe źródło dochodu. Gracz może zdecydować się na sprzedaż nieużywanego samochodu z garażu, ale otrzyma za niego jedynie określoną część.

Mimo to wiele pojazdów sprzedawanych w Lost Santos Customs może przynieść graczom dość sporo pieniędzy, jednak zależy to od rodzaju samochodu, dlatego jeśli gracz szuka najlepszego sposobu na szybkie zdobywanie pieniędzy w GTA 5 Online, ten sposób może mu się przydać.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza