Agent nr 14 w Valorant - wszystko co powinieneś o nim wiedzieć

Już niedługo pojawić ma się nowa postać, nowy bohater do gry Valorant. Kim jest, jak wygląda, jakie ma umiejętności? Wszystko co na ten temat wiadomo.

agent 14 valorant


Valorant Agent 14

Każda nowa postać w Valorancie budzi kontrowersje. Gracze są podekscytowani, jednak zadają sobie pytania czy postać będzie grywalna, czy nie zaburzy dotychczasowej rozgrywki.

Zobacz także: Riot potwierdza, że w VALORANT pojawi się serwer PBE! Nowe informacjeKolejny, 14 już, Agent w Valorant ba być jedną z postaci typu duelist, czyli zasadniczo bohaterem walczącym na pierwszym froncie.Nowy agent w Valorant ma być podobno bohaterem typu duelist. Do takich postaci należą między innymi Jett czy Phoenix. Od takich postaci wymaga się szybkiego i agresywnego fragowania dzięki ich umiejętnościom, a jedną z nich ma być właśnie nowy 14 agent w Valorant.

stealth nowy agent valorant


Krążą plotki, że nazwa agenta to "Stealth" czyli podstępny, a sam bohater ma zostać mocno związany z terminem "lurker", co może kompletnie odmienić konkretne zagrywki i taktyki drużynowe.Kiedy premiera nowego Agenta w Valorant?

Oczywiście nie ma podanej konkretnej daty premiery, jednak jak to zazwyczaj w Valorancie bywa, premiera bohaterów pojawia się razem z większą aktualizacją. Przewidywany termin to początek roku 2021, ze startem Epizodu 2, czyli 11 stycznia.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza