PewDiePie rezygnuje z donate'ów. Nie przyjmie więcej pieniędzy!

 

pewdiepie rezygnuje z donatow

Najpopularniejszy YouTuber Felix "PewDiePie" Kjellberg poinformował na swojej transmisji live, że nie przyjmuje już więcej pieniędzy od widzów.PewDiePie rezygnuje z donate'ów

Decyzja Szweda mogła zaskoczyć szersze grono. Dał on jasno do zrozumienia, że nie chce i nie potrzebuje więcej wpłat (donate'ów) pieniędzy od ludzi - swoich widzów.

Zobacz również: Neymar z banem na Twitchu! Konto piłkarza zablokowane!

Przekazał to na swojej transmisji i wyjaśnił, że jest w dobrej sytuacji finansowej i nie potrzebuje wsparcia od osób, które mogą lepiej spożytkować swoje pieniądze.Decyzja jest swego rodzaju odpowiedzią na podobną deklarację streamerki Pokimane. Ona również w ostatnim czasie poinformowała swoich widzów, że owszem, będzie przyjmować wpłaty, jednak nie większe niż $5.

pokimane rezygnuje z donatow


Oboje argumentują decyzję w dokładnie ten sam sposób - są w świetnej pozycji i wpłaty pieniędzy od widzów są im niepotrzebne i nie zmieniają ich faktycznego stylu życia. Pokimane skomentowała to w taki sposób:

Jestem w bardzo dobrej pozycji, w której wpłaty powyżej 5 dolarów uważam za zbędne.

Jest to ukłon w stronę swoich widzów, którzy mogą te pieniądze wydać na coś bardziej potrzebnego. Odzew fanów był bardzo pozytywny i prawdopodobnie poskutkuje to większą ilością streamerów rezygnujących z dobrowolnych wpłat.

Warto również dodać, iż w Polsce streamer BlackFIreIce również od jakiegoś czasu praktykuje tę metodę i uważa donate'y za niepotrzebne.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza