5 skinów z WARSZTATU o których NIE miałeś pojęcia

5 skinów CS:GO z WARSZTATU o których NIE miałeś pojęcia

Jak wiadomo nie samymi poradnikami czy newsami żyje CS:GO. Równie ważne co ciekawostki są skiny, które zresztą też owiane są pewnymi tajemnicami. Aby urozmaicić Wam nieco przeglądanie poradników przygotowałem coś dla oka, czyli serię pt. Skiny CS GO z warsztatu Steam, o których nie miałeś pojęcia.

Warsztat Steam - skiny graczy

Warsztat Steam to miejsce, w którym każdy z użytkowników może umieścić swój projekt na danego skina. Valve może użyć go w późniejszych aktualizacjach, a sam autor może cieszyć się dużymi korzyściami, takimi jak na przykład % (procent) z zysków ze sprzedaży jego skinów. Dzisiaj przed Wami 5 skinów do CS GO z warsztatu Steam, o których nie miałeś pojęcia!

1. AK-47 | Pantera


Workshop Warsztat Steam CS GO - AK-47 | Pantera
Zobacz skin warsztat Steam CS GO
Na pierwszym miejscu mamy bardzo ładny skin do broni AK-47. Najpopularniejsza broń w CS GO dla strony TT (terroryści). Autorem skina jest użytkownik o nicku "pein". Widzimy bardzo ładny motyw pantery, który podkreślony jest delikatnymi, zimnymi barwami (niebieski, fioletowy). Cały skin utrzymany jest w klimacie czerni, co bardzo dobrze oddaje kolor pantery. Nie jest zbytnio przesadzony, dobrze prezentuje się w grze. Skin również podoba się innym co widać po ilości lajków na stronie autora. W skali od 1-10 skin AK-47 | Pantera zasługuje na 7.

2. Glock-18 | Demon


Workshop Warsztat Steam CS GO - Glock-18 | Demon
Zobacz skin warsztat Steam CS GO
Numer dwa na naszej liście to istny demon. Kolejny skin dla terrorystów, a mianowicie Glock-18. Rzadko używany pistolet, chociażby ze względu na jego obrażenia, jednak niezbędny w rundach pistoletowych. Glock-18 autora "NextgenZ-" prezentuje się niezwykle ciekawie. Dobrze dobrane kolory, świetnie ze sobą współgrają, idealnie oddają mroczny klimat tego skina. Jedynym minusem jest sam demon, który mógłby być nieco bardziej wyróżniony. Niemniej jednak w skali od 1-10 skin Glock-18 | Demon zasługuje na mocne 8.

3. M4A4 | Snowstorm


Workshop Warsztat Steam CS GO - M4A4 | Snowstorm
Zobacz skin warsztat Steam CS GO
Tym razem zmieniamy klimat i to aż podwójnie. Oprócz tego, że przenosimy się na stronę antyterrorystów to jeszcze w klimat zimy. Skin do broni M4A4 użytkownika "KOTΞK ΛZΛZIN" można śmiało okrzyknąć nowym Howl'em. Skin prezentuje się świetnie, idealnie dobrane kolory, zupełne przeciwieństwo dobrze znanego M4A4 | Howl ze względu na zimną kolorystykę. Cóż można napisać więcej, taki skin musi w przyszłości pojawić się w grze. W skali od 1-10 skin M4A4 | Snowstorm zasługuje na 10.

4. M4A1-S | Chicken Revenge


Workshop Warsztat Steam CS GO - M4A1-S | Chicken Revenge
Zobacz skin warsztat Steam CS GO
Pozycję czwartą w naszym spisie zajmuje kolejna "eMka". M4A1-S jest równie często używana co M4 bez tłumika, więc i skiny do niej są równie dobre. Tym razem po raz kolejny użytkownik "NextgenZ-" przygotował coś niezłego. Patrząc na kolorystykę i ogólny motyw można powiedzieć, że nieco przypomina typowego Howl'a dla M4A4. Jednak jeśli spojrzymy na tego kurczaka, to nazwa "Ryk" nie bardzo tutaj pasuje. Niemniej jednak skin również mega ciekawy dla oka, a taka kolorystyka zawsze jest w modzie i pasuje do każdego skina. W skali od 1-10 skin M4A1-S | Chicken Revenge zasługuje na 8.

5. USP-S | Hyper Beast


Workshop Warsztat Steam CS GO - USP-S | Hyper Beast
Zobacz skin warsztat Steam CS GO
Ostatnie miejsce należy również do broni dla antyterrorystów. USP-S to niezła broń, na rundach pistoletowych na dystans nie ma sobie równych. Twórcy "Renegade." oraz "Baddrock" zaistnieli już w świecie CS GO, ponieważ ich skiny są aktualnie dostępne dla takich broni jak AWP, M4A1-S, Nova czy po nowej Operacji Hydra również dla Five-SeveN. Co tu dużo pisać, Hyper Beast to motyw uwielbiany przez graczy, co widać po ilości sprzedanych skinów. W skali od 1-10 skin USP-S | Hyper Beast zasługuje na 10.

Tym miłym akcentem kończymy dzisiejszy spis skinów do CS GO o których nie miałeś pojęcia. Zachęcam Cię do dyskusji na temat wyglądu broni, jak również zapraszam do podesłania swoich propozycji (w komentarzu lub na Facebooku/Twitterze/mailu).

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza