IEM Katowice 2023: Permitta vs FURIA. Brazylijczycy górą w pierwszym meczu

Permitta uległa rywalom z brazylijskiej FURII i swój pierwszy mecz na IEM Katowice 2023 zakończyli 4:16.

Permitta IEM CS GO
fot. ESL

Ciężki to był początek dla Polaków. Ich pierwszym rywalem na turnieju w Katowicach była brazylijska FURIA, która zajmuje obecnie 9 miejsce w rankingu HLTV.

  • Permitta bez szans w swoim pierwszy meczu na IEM Katowice 2023
  • FURIA pokazała, że są świetnie przygotowani do turnieju
  • Polacy w kolejnym spotkaniu zagrają przeciwko przegranemu z meczu BIG vs ComplexityFURIA zdecydowanie lepsza od Permitty

Permitta zaczęła mecz od przegranej rundy pistoletowej. W kolejnych było im bardzo ciężko podjąć równą walkę, a FURIA w tym czasie budowała swoją przewagę. Przełamaniem dającym pierwsze oczko polskiej ekipie na IEM Katowice była runda wygrana na czas. Gra niestety nie układała się po ich myśli, a Brazylijczycy kontynuowali swoją dominację. W końcówce zdołali urwać jeszcze trzy punkty i przed zmianą stron na tablicy widniał wynik 4:11.

Strona terro nie była jednak wystarczająco silna. Kolejny raz nie udało się zdobyć Polakom pistoletówki. Przy takim scenariuszu plan FURII był bardzo prosty - dokończyć spotkanie bez oddania rundy. Niestety dla naszych, tak też się stało. Permitta nie zdołała zaskoczyć oponentów i pierwsza wygrana trafiła na konto arT'a i jego kolegów.

Wynik meczu Permitta vs FURIA:

  • Mirage | 4:16

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza