TOTY Icon w FIFA 23. Drużyna roku złożona z Ikon?

W FIFA 23 pojawił się zapisek mówiący o tym, że jedną z nowych kart będzie TOTY Icon.

TOTY ICON FIFA 23
fot. twitter.com/fleck_gfx

Powiedzieć, że EA Sports zaskakuje graczy na każdym kroku to jakby nic nie mówić. Czy jest to zaskoczenie pozytywne czy negatywne to już osobna kwestia, niemniej do Internetu wyciekł zapisek kodu przedstawiający nowe typy kart w FIFA 23, a będą nimi TOTY ICON oraz Alternate Reality ICON.TOTY ICON w FIFA 23

Najwidoczniej w trybie FUT jest zdecydowanie za mało kart, dlatego EA postanowiło dosypać trochę contentu do nadchodzącej drużyny roku FIFA. Abstrahując od żartów, rzeczywiście w Ultimate Team pojawią się nowe karty, które zostaną przygotowane specjalnie pod drużynę TOTY.

Niewiele wiemy na ten moment, ponieważ wszystkie aktualne informacje pochodzą od użytkowników, którzy wyczytali je z kodu aplikacji WebApp. Można się jednak domyślać, że karty TOTY Icon w FIFA 23 będą nawiązaniem do historycznych drużyn roku, które w przeszłości pojawiały się w trybie Ultimate Team. Idąc tym tropem możemy wywnioskować, że w całej drużynie pojawić się mogą takie karty jak Henry, Ronaldinho, Marcelo czy Dani Alves.

Ronaldinho TOTY ICON FIFA 23
Henry TOTY ICON FIFA 23

Alternate Reality ICONW przypadku kart Ikon alternatywnych sprawa może wyglądać już nieco inaczej. W tej kwestii EA może puścić wodze fantazji i zaprezentować nam drużynę roku, która np. nigdy nie ujrzała światła dziennego. Karty Ikon alternatywnej rzeczywistości w FIFA 23 mogą stanowić ciekawe urozmaicenie, które wyróżni piłkarzy niezasługujących na ten zaszczyt.

Ciężko zgadywać, co tak naprawdę może się ukazać. Istnieje realna szansa na to, że zobaczymy zawodników, którzy stanowią zaprzeczenie terminu nominacji do "Team of The Year". Czas pokaże, gdyż najbliższe wydarzenia związane z TOTY FIFA 23 rozpoczną się już 20 stycznia 2023.

1 Komentarze

Nowsza Starsza