Future Stars - Przyszłe gwiazdy w FIFA 23

Do FIFA 23 nadchodzi event Future Stars, w którym zobaczymy karty przyszłych gwiazd piłki nożnej.

Future Stars FIFA 23

Przyszłe gwiazdy - Future Stars w FIFA 23Dla graczy FIFA jest to jedno z ciekawszych wydarzeń w trybie Ultimate Team. Do gry trafią wyróżnione karty piłkarzy, którzy są potencjalnymi kandydatami do stania się niesamowitymi zawodnikami w przyszłości. Czym są karty Future Stars? To karty, którym nową ocenę ogólną i wyższe statystyki rozdaje się na podstawie potencjału, który może zaowocować w kolejnych latach. W przeszłości podobne karty otrzymali m.in. Vinicius Jr. czy Bellingham, którzy stanowią obecnie ofensywną siłę w swoich zespołach.

Oficjalny wygląd kart Future Stars w FIFA 23

Za sprawą różnych przecieków w sieci pojawił się oficjalny design kart Future Stars w FIFA 23. "Przyszłe gwiazdy" pojawią się na następującym tle:

Wygląd kart Future Stars w FIFA 23
Wygląd kart Future Stars w FIFA 23Wygląd nawiązuje trochę do kart TOTY za sprawą kryształów wychodzących poza obrys karty. Zmienia się jednak kolorystyka, która od lat w przypadku Future Stars jest różowo-fioletowa.

Kiedy zaczyna się Future Stars w FIFA 23?

Dzięki użytkownikowi Fut Sheriff (znanego z Twittera leakera sceny FIFA) wiemy, kiedy dokładnie pojawi się event "Przyszłych gwiazd". Future Stars w FIFA 23 rozpocznie się 3 lutego 2023 i właśnie wtedy do paczek trafi pierwsza drużyna, a tydzień później druga. Nie są jednak znane na ten moment personalia piłkarzy.

Co ważne, w przypadku "Przyszłych gwiazd" pojawi się uwielbiany przez graczy system żetonów wymiany Future Stars FIFA 23. Popularne "swapy Future Stars" pozwolą na wymianę tokenów na karty Future Stars, paczki z Ikonami lub Bohaterami FUT, "player pick'i" oraz paczki z zawodnikami z gwarantowaną oceną ogólną. Na ten moment potwierdzono, że jedną z nagród za żetony będzie paczka 85+ x10 (10 piłkarzy z minimalną oceną 85).

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza