Cristiano Ronaldo zalicza spadek w FIFA 23!

Cristiano Ronaldo z najniższą oceną ogólną od 16 lat w grze piłkarskiej FIFA.

Cristiano Ronaldo FIFA Al Nassr

Przenosiny jednej z największych gwiazd futbolu do saudyjskiego Al-Nassr wywołały spore kontrowersje. Transfer namieszał także w ocenie umiejętności portugalskiego napastnika, ponieważ statystyki CR7 w FIFA 23 są najniższe od 16 lat.

Cristiano Ronaldo z oceną 88 w Al-NassrTryb Ultimate Team to nieco inna sprawa, dlatego tu - póki co - nie ma jeszcze żadnych zmian. Te pojawiły się natomiast w karierze, które odzwierciedlają aktualną formę piłkarza.

Statystyki Cristiano Ronaldo po transferze do Al Nassr
Statystyki Cristiano Ronaldo po transferze do Al-Nassr

Widzimy, że aktualny overall Cristiano Ronaldo wynosi 88. Oznacza to, że spadł o 2 oczka, gdyż poprzednio wynosił 90. Zauważalny spadek objawił się nie tylko w ogólnej ocenie, ale także na pojedynczych statystykach. Dla przykładu, tempo CR7 spadło o 2 (poprzednio 81) oraz fizyczność o 3 (poprzednio 75).

Oczywistym faktem jest, że Ronaldo jest bliżej końca kariery niż początku, dlatego taki a nie inny obrót sprawy nie powinien nikogo dziwić. Prędzej czy później podobne zmiany wejdą także na serwery FUT, a to oznacza, że karta Portugalczyka, ze względu na ocenę oraz ligę, może kosztować "grosze".

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza