Nowa naklejka w CS:GO zdradza datę Source 2? Jest jednak mały problem

CS GO Conspiracy Club Holo

Nowa naklejka CS:GO zdradza datę pojawienia się silnika Source 2. Czy aby na pewno możemy ufać takiej informacji?W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, że jeden z użytkowników zdrapał niemal do samego końca naklejkę Conspiracy Club, która pojawiła się wraz z kapsułą w nowej aktualizacji CS:GO. Ku zdziwieniu wszystkich, na samym końcu widnieje data, która rzekomo jest przeciekiem wprowadzenia Source 2 do Counter-Strike: Global Offensive.

Wspomniana data to 1 listopada 2022. Na nieszczęście wszystkich fanów strzelanki od Valve - powyższe nagranie okazało się "fejkiem" i w samej grze nic takiego nie da się zobaczyć. Sprawdził to jeden ze streamerów, który na transmisji celowo podrapał naklejkę.

Pomijając fakt, że film został sfałszowany musimy wiedzieć, że nawet, jeśli nagranie byłoby prawdziwe, nie możemy łączyć tego z firmą Valve. Dlaczego? Otóż wszystkie naklejki w nowej kapsule są projektami społeczności i żaden z pracowników CS:GO nie maczał palców w projektowaniu wyglądu "sticker'ów".


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza