Finaliści Baltic Playground; play-offy odbędą się na LAN-ie podczas Displate Meet at Rift

Baltic Playground

Faza zasadnicza ligi Baltic Playground dobiegła końca. Wyłonione zostały cztery drużyny, które już 19-21 sierpnia wystąpią na turnieju LAN-owym podczas Meet at Rift - pierwszego festiwalu dla miłośników gier Riot Games w Polsce.Po dwóch miesiącach rozgrywek w fazie grupowej, ostatecznie poznaliśmy jakie drużyny wystąpią na scenie w EC1 Łódź Hala Maszyn podczas festiwalu Meet at Rift. Na liście finalistów Baltic Playground znalazły się drużyny:

  • Yumisu Esports
  • Young Prodigies
  • Żółwie Błotne
  • Klub R

Najlepszy bilans z wyżej wymienionych zespołów wypracowali sobie gracze Yumisu Esports, którzy na przestrzeni całej fazy zasadniczej przegrali zaledwie jedno z dziesięciu spotkań. Jedyną porażkę ponieśli grając na Klub R w piątej kolejce rozgrywek. Pełną historię ligową można znaleźć na stronie www.gam3rsx.com/balticplayground.

W fazie pucharowej obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji, a wszystkie mecze będą miały charakter best-of-five. Harmonogram rozgrywek wygląda następująco:

Piątek, 19 sierpnia:

  • 11:00 - Yumisu Esports vs Klub R
  • 15:30 - Young Prodigies vs Żółwie Błotne

Sobota, 20 sierpnia:

  • 10:00 - mecz przegranych
  • 17:30 - mecz wygranych (o awans)

Niedziela, 21 sierpnia:

  • 12:30 - mecz o drugie miejsceDwie najlepsze drużyny, które znajdą się w wielkim finale, awansują do turnieju promocyjnego, w którym do wygrania są dwa miejsca w relegacjach drugiej dywizji Ultraligi.

W gronie komentatorskim zasiądzie Damian “Nervarien” Ziaja oraz Łukasz “Leo” Mirek, czyli legendarny duet, który po latach rozłąki wrócił do wspólnego relacjonowania meczów. Do wspomnianej dwójki dołączą jeszcze Michał “avahir” Kudliński oraz Wojciech "Bezi" Wróbel.

Gdzie i kiedy?

Meet at Rift odbędzie się w dniach 19, 20 oraz 21 sierpnia w Łodzi w EC1 - Hala Maszyn. Wstęp dla wszystkich uczestników będzie darmowy. Na wydarzeniu oprócz finałów LAN-owych Baltic Playground odbędzie się masa atrakcji jak turniej TFT dla uczestników, finały konkursu cosplay, czy strefa Meet&Greet.

Mecze będą również transmitowane na żywo w serwisie Twitch na kanale www.twitch.tv/nervarien.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza