FIFA 22. Damian "Damie" Augustyniak zakwalifikował się na FIFAe World Cup

Damian Damie Augustyniak FIFA

Damian "Damie" Augustyniak został pierwszym zawodnikiem, któremu udało się zakwalifikować na indywidualne mistrzostwa świata w FIFĘ. Stało się to wczoraj, a rozgrywka transmitowana była na oficjalnym kanale EA SPORTS, którą śledziło kilka tysięcy widzów.

Damie z awansem na mistrzostwa świata 1v1 w FIFĘ

Najbardziej prestiżowe rozgrywki w FIFA 22, mistrzostwa świata, rozpoczynają się 14 lipca. FIFAe World Cup 2022 rozegrany zostanie w Kopenhadze, a my zobaczymy na nich naszego reprezentanta. Damian "Damie" Augustyniak wywalczył wczoraj awans na turniej, którego pula nagród wynosi 500 tysięcy dolarów.FIFAe World Cup to turniej mistrzostw świata w systemie 1v1. 32 graczy zmierzy się między sobą o tytuł najlepszego zawodnika świata i ogromne pieniądze. Wszyscy uczestnicy podzieleni są na dwa obozy - połowa graczy korzysta z PlayStation, a połowa z Xbox.

Damian już niebawem wyleci do Danii, aby ponownie - po kilku latach nieobecności na mistrzostwach świata - pokazać, że jest jednym z najlepszych. Co ważne, Polak jest sporym faworytem do wygrania całego wydarzenia.

1 Komentarze

Nowsza Starsza