Dziś pierwsze mecze damie'go. Startuje FIFAe World Cup 2022

Damie FIFA

Na salony powracają poważne turnieje LAN-owe. Dziś rozpoczynają się mistrzostwa świata w FIFA 22, w których udział bierze Damian "damie" Augustyniak.Pierwsze mecze damie'go w FIFAe World Cup

Kopenhaga, 500 tys. dolarów - brzmi pięknie, prawda? FIFAe World Cup potrwa od dzisiaj 14 lipca do 17 lipca i wyłoni najlepszego gracza świata, wśród których znajduje się także reprezentant naszego kraju.

Zawodnik Tundra Esports, Damian "damie" Augustyniak, jako jedyny Polak zapewnił sobie awans na mistrzostwa. Trafił do grupy D, a tam z kolei czeka na niego 7 spotkań w formacie BO1 dzisiaj i rewanżowe mecze jutro. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 18:05, a jego przeciwnikiem będzie Edson28 - gracz z Brazylii. Każdy kolejny mecz zaczyna się 25 minut później, dlatego o 18:30 czeka go starcie z Włochem Danipitbull, z kolei ostatnie spotkanie zaplanowane jest na 20:50 z reprezentantem Argentyny - Matiasbonanno9.Gdzie oglądać mecze damie'go z FIFAe World Cup?

Mecze transmitowane są na tym kanale, jednak pojawiają się wybiórczo i nie ma pewności, że któreś ze spotkań Damiana ukaże się na Twitchu. Zachęcam do obserwowania damie'go na social mediach, ponieważ zapewne tam informował będzie o najbliższych spotkaniach.


fot. 1J Esports

1 Komentarze

Nowsza Starsza