FRENZY wyprodukuje regionalny turniej Rainbow Six V4 Masters 2022

FRENZY Ubisoft Rainbow Six Siege

Już 9 czerwca wystartuje regionalny turniej Rainbow Six® V4 Masters 2022, w którym udział wezmą najlepsze formacje z Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Za produkcję turnieju odpowiedzialna będzie firma FRENZY, która zadba m.in. o identyfikację wizualną, transmisję turnieju w języku polskim oraz produkcję sygnału dla rynku czeskiego i węgierskiego. Cały turniej, a także polski komentarz będzie realizowany ze studia Polsat Games.Gospodarzem turnieju jest polski oddział Ubisoft Entertainment, a udział w nim wezmą drużyny z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Osiem najlepszych drużyn będzie walczyć o tytuł mistrza Grupy Wyszehradzkiej i miejsce w European Challenger League. Pula nagród w nowym formacie rozgrywek została zwiększona do 22 000 euro.

Od dłuższego czasu wspieramy rynki Europy Środkowo-Wschodniej, umożliwiając zarówno organizację licencjonowanych turniejów, jak i pozwalając na oglądanie globalnych rozgrywek w rodzimym języku. Cieszymy się, że po raz kolejny naszym partnerem w realizacji tych ambitnych projektów, takich jak turniej V4 Masters 2022, jest firma FRENZY. Gwarantują oni światowy poziom w dziedzinie produkcji i transmisji wydarzeń esportowych.

- Kamil Ściana, Brand Manager na Europę Środkową i Wschodnią w Ubisoft.

FRENZY Ubisoft Rainbow Six Siege Harmonogram

Zmiana formatu rozgrywek i rozszerzenie turnieju na kraje Grupy Wyszehradzkiej, sprawiły że przed firmą FRENZY postawiono nowe zadania, które zakładają między innymi produkcję sygnału dla języka czeskiego i węgierskiego Frenzy, zadba również o transmisję turnieju w języku polskim, identyfikację wizualną, projektowanie graficzne i motion design. Aby zapewnić najwyższy poziom produkcji, transmisja z turnieju będzie realizowana z nowoczesnego studia Polsat Games.FRENZY z roku na rok realizuje coraz bardziej złożone projekty nie tylko na rynku polskim, ale także w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze zaplecze techniczne i organizacyjne pozwala nam na produkcję praktycznie dowolnych rozgrywek esportowych, czego przykładem jest regionalny turniej V4 Masters, czy trwająca właśnie Ultraliga.

- Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY.

W tym roku, po raz pierwszy transmisje będzie można oglądać już nie tylko w języku polskim w telewizji Polsat Games oraz online na Twitchu https://www.twitch.tv/rainbow6pl, ale także w języku węgierskim na oficjalnym kanale https://www.twitch.tv/rainbow6hu oraz w języku czeskim na kanale https://www.twitch.tv/topgamingeu w ramach programu Watch Party.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza