Aktualizacja VALORANT: sezon 5, nowa mapa, ranga i przepustka bojowa

Mapa Pearl VALORANT

Rozpoczyna się Akt I w odcinku 5. VALORANT w tym sezonie przejdzie bardzo wiele zmian, które mogą wpłynąć na dalszy rozwój gry. Kolejne kilka tygodni spędzimy w towarzystwie nowej mapy, rangi, a także skinami z przepustki bojowej.Pearl - nowa mapa VALORANT

To, co ucieszy stałych graczy najbardziej, to nowa mapa Pearl. VALORANT doczekał się kolejnej areny bitewnej, na której rozgrywane będą nie tylko mecze rankingowe. Mapa przez pierwsze dwa tygodnie dostępna będzie wyłącznie w kolejce, w której jedyną mapą będzie właśnie Pearl. Po tym czasie wróci na stałe do gier rankingowych.

Mapa Pearl
Mapa Pearl

Co bardzo istotne, tymczasowo pulę map opuścił Split. Został usunięty z kolejki wyszukiwania na określony czas, jednak niewykluczony jest jego powrót.

Przepustka bojowa w odcinku 5Fani kolorowych skórek także znajdą coś dla siebie. Przepustka bojowa aktu I w odcinku 5 będzie bardzo zróżnicowana, a co ważne - za ostatni poziom karnetu będzie do zdobycia bardzo ładna kosa (nóż), która warta jest poświęcenia czasu na ukończenie wszystkich progów.

Nóż Task Force 809
Nóż Task Force 809

Kolekcje, jakie będą do zdobycia w najnowszej przepustce bojowej to:

  • Shimmer (Bulldog, Classic, Judge, Stinger)
  • Spitfire (Ares, Ghost, Guardian, Operator)
  • Task Force 809 (Frenzy, Marshal, Melee, Phantom, Spectre)

Classic Shimmer
Classic Shimmer

Operator Spitfire
Operator SpitfireNowa ranga w VALORANT - Wschodzący (Ascendant)

Rozgrywka rankingowa została wzbogacona o zupełnie nową rangę Wschodzący (Ascendant). Ranga została ulokowana pomiędzy Diamentem i Nieśmiertelnym (Immortal). Riot Games potwierdziło przy okazji, że zostanie poszerzony zakres rang, dobieranie do grupy będzie posiadało inne restrykcje, tak samo, jak wyszukiwanie meczu rankingowego w grupie 5-osobowej.

Ranga Wschodzący w VALORANT
Ranga Wschodzący


fot. Riot Games

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza