Polacy ruszają na podbój PGL Major: Antwerp 2022 - zawody startują już 9 maja 2022 roku

Polska transmisja PGL Major Antwerp 2022

Dla fanów esportu podróż do Antwerpii jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy dołączyć do grona kibiców podczas oficjalnej polskiej transmisji wydarzenia organizowanej przez GAM3RS_X. A jest kogo wspierać! Wybitny polski duet "dychy" i "hadesa" rozpocznie walkę o tytuł Mistrzów Świata już pierwszego dnia turnieju. PGL Major: Antwerp 2022 to wydarzenie nie tylko dla miłośników gry Counter-Strike: Global Offensive, ale i wszystkich wyjadaczy cyfrowej rywalizacji.To nie jest zwykła impreza esportowa - to prawdziwe święto dla fanów CS:GO. W trakcie PGL Major: Antwerp 2022, największego wydarzenia poświęconego grze Counter-Strike: Global Offensive, spotkają się 24 drużyny, które powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 1 miliona USD oraz miejsce w finale rozgrywek BLAST Premier: World Final 2022. Mecze rozpoczną się już 9 maja 2022 roku, a zakończy je finałowe starcie, zaplanowane na 22 maja 2022 roku.

Podczas rozgrywek nie zabraknie również silnych polskich akcentów. W turnieju PGL Major: Antwerp 2022 bierze udział dwóch zawodników z naszego kraju - Paweł "dycha" Dycha oraz Olek "hades" Miśkiewicz będą walczyć o główną nagrodę w barwach fińskiej drużyny ENCE. To jednak nie koniec niespodzianek - oficjalną polską transmisję poprowadzą m.in. Piotr "Izak" Skowyrski, Paweł "saju" Pawelczak, Janusz "Snax" Pogorzelski oraz Filip "Paris Platynov" Kulon, którzy wystąpią w roli ekspertów i zapewnią fachową analizę każdego ze spotkań. W krakowskim studio nie zabraknie również gości, gotowych urozmaicić każdy mecz swoim komentarzem.

Piotr "Izak" Skowyrski podczas PGL Major: Stockholm 2021
Piotr "Izak" Skowyrski podczas PGL Major: Stockholm 2021

Polska relacja jest możliwa dzięki zaangażowaniu GAM3RS_X, brandu będącego częścią grupy Fantasyexpo. Turniej PGL Major to wielkie wydarzenie, również dla polskich fanów, dlatego rodzimi fani zasługują na najlepszy komentarz.Pierwszy mecz turnieju PGL Major: Antwerp 2022 rozpocznie się już 9 maja 2022 roku o godzinie 12:00. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców każdej drużyny, GAM3RS_X zorganizuje aż dwie polskie transmisje, dzięki którym widzowie będą mogli śledzić wszystkie spotkania, również te rozgrywane jednocześnie. Polską transmisję wydarzenia będzie można śledzić na kanale Izaka w serwisie Twitch, już od godziny 11:45. Druga relacja będzie prowadzona w dniach 9-11 maja oraz 14-16 maja na kanale ESPORT NOW. Polskim zawodnikom kibicować można będzie już pierwszego dnia rozgrywek w meczu, który odbędzie się około godziny 15:45 oraz w późniejszym wieczornym starciu.

Wydarzenia esportowe przyciągają nie tylko widzów i fanów gier, ale także coraz więcej firm - również w Polsce, o czym świadczy zaangażowanie marek w promocję wydarzenia. Polską transmisję tegorocznego turnieju PGL Major sponsorują m.in. KFC, Logitech G, Reebok, WK Dzik, Grześki oraz Trafficar.

Drużyny CSGO PGL Major Antwerp 2022

Podczas turnieju PGL Major: Antwerp 2022 o tytuł Mistrzów Świata powalczą również polscy zawodnicy. Drużynie ENCE, w której skład wchodzą Paweł "dycha" Dycha oraz Olek "hades" Miśkiewicz, kibicować będzie można już pierwszego dnia rozgrywek w meczu, który odbędzie się około godziny 15:45 oraz w późniejszym wieczornym starciu.Organizacja oficjalnej polskiej transmisji wydarzenia PGL Major: Antwerp 2022 to dopiero początek tego, co GAM3RS_X przygotowało w tym miesiącu dla fanów esportu. Zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu zespołu na Facebooku oraz odwiedzenia strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej.


Źródło: informacja prasowa


Darmowe skiny CSGO


Prześlij komentarz

Nowsza Starsza