Na esportowej scenie w Antwerpii robi się coraz goręcej - Polacy walczą o tytuł Mistrzów Świata!

GAM3RSX PGL Major Antwerp 2022

Emocje na turnieju PGL Major: Antwerp 2022 sięgają zenitu - znamy 8 drużyn, które zakwalifikowały się do finału rozgrywek Mistrzostw Świata Counter-Strike: Global Offensive. Wśród finalistów znalazła się także drużyna ENCE, w której barwach grają polscy zawodnicy - "hades' oraz "dycha". Decydujące starcia w walce o tytuł to czas, kiedy duet znad Wisły będzie potrzebował największego wsparcia ze strony fanów, a kibicować im można w trakcie oficjalnej polskich transmisji.PGL Major: Antwerp 2022 to największe wydarzenie poświęcone grze Counter-Strike:  powalczy o główną nagrodę w wysokości 500 tysięcy USD oraz miejsce w finale rozgrywek BLAST Premier: World Final 2022. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy PGL Major: Antwerp 2022 odbędzie się już 19 maja i rozpocznie go starcie drużyn Ninjas in Pyjamas oraz FaZe Clan. Wielki finał zaplanowany jest na 22 maja 2022 roku na godzinę 18:00.

Oficjalna polska relacja będzie transmitowana na kanale Izaka w serwisie Twitch. Polscy zawodnicy wraz z drużyną ENCE rozpoczną pierwszy mecz finałowy 20 maja o godzinie 16:30 i powalczą z zespołem Copenhagen Flames. Wśród 8 drużyn, które zakwalifikowały się do rozgrywek finałowych turnieju PGL Major: Antwerp 2022 znaleźli się również NIP, FaZe Clan, Team Spirit, FURIA Esports, Natus Vincere oraz Heroic.

GAM3RSX PGL Major Antwerp 2022Napięcie wywołane nieprzewidywalnością każdego ze spotkań z pewnością podsycą oryginalne uwagi gości krakowskiego studia. PGL Major: Antwerp 2022 to komentatorski debiut Filipa "Parisa Platynova" Kulona, bardzo ciepło przyjęty przez kibiców śledzących  jego głos, jak i wtórujących mu, dobrze znanych widzom komentatorów oraz ekspertów. Nie zabraknie także nowych twarzy, w tym m.in. Denisa "Grashoga" Hristova, który do niedawna grał w barwach polskiej drużyny x-kom AGO.

To jednak nie koniec atrakcji związanych z finałową rundą Mistrzostw Świata. Już 21-22 maja w Warszawie odbędzie się PLE GG Gaming Weekend - na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego (czyli dawnym Domu Partii) przy rondzie de Gaulle’a zorganizowana "strefa kibica". Na uczestników czekają decydujące spotkania PGE Dywizji Mistrzowskiej oraz eliminacje do PGE Superpucharu. Odbędzie się również turniej FIFA za udziałem najlepszych rodzimych zawodników. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od 9:30 w sobotę i niedzielę na oglądanie kolejnych rozgrywek w ramach wydarzenia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia.GAM3RSX PGL Major Antwerp 2022

Jakby wrażeń już było mało, wisienką na torcie rozgrywek finałowych jest konkurs przeprowadzany na fanpage’u izaka, w którym do wygrania są designerskie buty Reebok, inspirowane kolorami PGL Major.Wydarzenia esportowe przyciągają nie tylko widzów i fanów gier, ale także coraz więcej firm. W promocję polskiej transmisji PGL Major zaangażowanych jest wiele znanych marek: KFC, BestBet24 Logitech G, Reebok, WK Dzik, Grześki, Traficar, Blue oraz XTB.

Polska relacja wydarzenia PGL Major: Antwerp 2022 jest możliwa dzięki zaangażowaniu GAM3RS_X, brandu będącego częścią grupy Fantasyexpo. Zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu zespołu na Facebooku, Twitterze oraz odwiedzenia strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza