FaZe wygrywa z NIP! Drużyna karrigana w półfinale Majora CS:GO

FaZe rain CSGO

Cóż to był za mecz! Najlepsza drużyna świata udowodniła, że pierwsze miejsce rankingu HLTV nie jest dziełem przypadku. FaZe pokonuje NIP po zaciętym, trzymapowym pojedynku!PGL Major: FaZe lepsze od NIP-u

Pierwsza mapa Nuke była popisem świetnych umiejętności weteranów CS:GO. rain i karrigan wykręcili kolejno 24 i 23 fragi, a ich zespół zwyciężył wynikiem 16:10. Po stronie CT gracze FaZe nie dali żadnych szans rywalom, bowiem ci zdołali wygrać zaledwie 1 rundę.

Mapa Overpass była pisana pod dyktando NIP. Zawodnicy ze Szwecji mieli w swoich szeregach ponownie dwie gwiazdy, które ciągnęły resztę drużyny na plecach - tym razem byli to hampus i Brollan. Przegrali co prawda pierwszą połowę, jednak po zmianie stron na antyterrorystów oddali tylko 5 rund oponentom. Mapa skończyła się rezultatem 16:13.Inferno, które miało zadecydować o awansie do półfinałów, było prawdziwym rollercoasterem. Najpierw po stronie CT to NIP przejął inicjatywę i prowadził ze świetną przewagą 8:3. rain z drużyny przeciwnej notował w tamtym momencie statystyki 0-10. W porę jednak doszło do przebudzenia i drużyna FaZe doprowadziła do zbliżonego wyniku 8:7, a wszystko to przez wygraną 2v5 ostatnią rundę. Runda pistoletowa została zdominowana przez europejską formację, a cały zespół dokończył formalności i nie oddał szwedzkim zawodnikom ani jednej rundy.

FaZe jest pierwszą drużyną, która zagra w sobotnim półfinale PGL Major CS:GO Antwerp 2022. Ich przeciwnikiem będzie zwycięzca meczu Spirit vs. FURIA, który rozpocznie się o godzinie 21:00.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza