CS:GO - m0NESY bug ze smoke. Jak działa i jak wygląda?

m0NESY smoke bug

Ilya "m0NESY" Osipov, zawodnik CS:GO młodego pokolenia, w jednym ze spotkań na Majorze użył błędu z granatem dymnym, który pozwolił zdobyć przewagę jego drużynie.m0NESY użył buga ze smoke'iem na Majorze CS:GO

Podczas spotkania G2 z Imperial w trakcie PGL Majora w Antwerpii doszło do bardzo niecodziennej sytuacji. Młody snajper z Rosji postanowił wykorzystać błąd gry, aby zaskoczyć swoich rywali. m0NESY, zawodnik G2, rzucił smoke do okna na Miragu w taki sposób, że widać było dokładnie wszystko, co znajduje się tuż za nim.

Jak działa bug ze smoke w CS:GO?

Błąd z granatem dymnym w CS:GO polega na tym, iż rzucenie go w odpowiedni sposób powoduje, że w smoke'u, który już wybuchł powstaje luka i widać wszystko, co dzieję się po drugiej stronie mapy. Wygląda w taki sposób:

Smoke bug CSGOW oknie wybuchł już wcześnie granat ekipy Imperial, który został rzucony z respa terro. Bohater całego zamieszania rzucił swojego smoke'a, który spowodował powstanie luki w poprzednim.

Jak wykonać bug ze smoke w CS:GO?

Błędu nie zaleca się wykorzystywać, choć jest w samej grze od bardzo dawna i nie jest to żadne oszustwo. Aby sposób ten zadziałał poprawnie, wcześniej musi wylądować smoke w oknie drużyny przeciwnej. Następnie ustawiamy się w tym miejscu i celujemy w zaznaczony na drugim obrazku punkt:

Smoke bug 1

Smoke bug 2Gdy to mamy już za sobą podchodzimy do okna i blokujemy się o jego ramkę (nie ruszając myszką i nie zmieniając pozycji celownika) i rzucamy granat z prawego przycisku myszy.

Smoke bug 3

No i to właściwie tyle. Nasz smoke wybuchnie w taki sposób, że spowoduje zbugowanie istniejącego już granatu dymnego i utworzy się spora luka, którą tylko my będziemy widzieć.

Brak błędu na Majorze

Wszystkie drużyny doszły do porozumienia. Choć Valve nie wzięło się jeszcze za naprawę tego problemu, tak organizacje i gracze postanowili, że podczas PGL Majora w Belgii nie będą wykorzystywali tego granatu do budowania przewagi.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza