CS:GO: Kolejny Major odbędzie się w Brazylii? ESL z grafiką nawiązującą do Rio

Cs Rio Major

ESL dodało grafikę z flagą Brazylii, która prawdopodobnie zwiastuje organizację następnego Majora CS:GO w Rio.Czy kolejny Major CS:GO odbędzie się w Brazylii?

Po spektakularnym sukcesie brazylijskiego streamera gaules'a transmitującego mecze CS:GO z Majora, a także organizacji Imperial zrzeszającej gwiazdy brazylijskiego Counter-Strike'a, losy przyszłego turnieju sponsorowanego przez Valve nie mogły potoczyć się inaczej.

Choć nie jest to oficjalna zapowiedź, tak jednak nikt nie spodziewa się, że film z flagą Brazylii na mapie nazwanej "cs_rio" może sugerować coś innego. Taki właśnie materiał wideo pojawił się na profilach w mediach społecznościowych firmy ESL, który prawdopodobnie zwiastuje przeprowadzenie następnego Majora właśnie w Brazylii.Drużyna Imperial, która pod wodzą FalleN'a robi swój "Last Dance" w CS:GO pokazała, że ma za sobą potężne grono kibiców. Udowodniła to także transmisja na kanale gaules, która na jednym z meczów z Antwerpii zebrała rekordowe 700 tysięcy widzów, a przypomnijmy, że nie był to live w języku angielskim. Społeczność domaga się przygotowania kolejnego Majora w Rio, lecz warto dodać, że taki turniej miał się odbyć już 2 lata temu na imprezie ESL One: Rio 2020, jednak został anulowany ze względu na panującą pandemię koronawirusa.


fot. twitter.com/ESLCS


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza