VALORANT: nowy Karnet Bojowy. Battle Pass w Akcie 3

VALORANT Viper

Początek nowego Odcinka (Epizodu) zwiastuje wiele nowości. Wśród nich znajdzie się oczywiście Karnet Bojowy (Battle Pass), który w Akcie 3 przyniesie wiele ciekawych skinów do broni. Jak wygląda i co można w nim otrzymać?Skiny z Karnetu Bojowego - Odcinek 4 Akt 3

Battle Pass to zawsze miły i ciekawy dodatek. Urozmaica żmudne wbijanie rangi, a przy okazji obdarowuje nas kolorowymi skinami.

Odcinek 4 Akt 3 to kolejna odsłona Karnetu Bojowego, który pojawi się 27 kwietnia. Oprócz nowej postaci Fade, która zapowiadana była przez Riot już kilka dni temu, w grze pojawią się kolekcje skinów, które będą do zdobycia tylko i wyłącznie za poziomy w przepustce.

Ile kosztuje Karnet Bojowy w VALORANT?

Cena? Niezmiennie jest to 1000 VP (VALORANT Points), czyli niecałe 10 dolarów. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na jego zakup, wciąż możliwe jest pozyskanie darmowych skinów z Karnetu w VALORANT.Wszystkie skiny z nowego Battle Pass w VALORANT - Akt 3

Główną kolekcją w nowym Karnecie Bojowym będzie .SYS, czyli skiny, w których dominują 3 kolory - czerwony, czarny i różowy. Serią poboczną będą skiny o nazwie Coalition Cobra, które są bezpośrednio powiązane z agentką Viper, a dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Dopełnieniem będą skiny do broni z kolekcji Hue Shift, które są z metalicznym połyskiem i mienią się z wielu kolorach.


Skiny do broni .SYS

Bucky SYS VALORANT
Sheriff SYS VALORANT
Stinger SYS VALORANT
Vandal SYS VALORANT


Skiny Coalition Cobra

Frenzy Coalition Cobra VALORANT
Marshall Coalition Cobra VALORANT
Judge Coalition Cobra VALORANT
Odin Coalition Cobra VALORANT


Skiny Hue Shift

Spectre Hue Shift VALORANT
Bulldog Hue Shift VALORANT
Phantom Hue Shift VALORANT
Shorty Hue Shift VALORANT
Nóż za Karnet Bojowy w VALORANT - Akt 3

Kosa za ostatni poziom Battle Pass'a będzie w tym sezonie dość niecodzienna. Przypomina trochę topór, który jednocześnie nawiązuje wyglądem do całej kolekcji .SYS. Prezentuje się w taki sposób:

Nóż VALORANT Karnet Bojowy Akt 3
Nóż VALORANT Karnet Bojowy Akt 3


fot. Riot Games

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza