FIFA+ nową platformą streamingową dla fanów piłki nożnej

FIFA plus platforma streamingowa

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej idzie z duchem czasu i próbuje wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Światło dzienne ujrzała nowa platforma VOD "FIFA+", na której między innymi transmitowane będą mecze piłkarskie.FIFA plus (+) - co to takiego?

FIFA+ to platforma Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, na której znajdą się mecze piłki nożnej na żywo, a także filmy dokumentalne i archiwalne wideo. Dostęp do niej jest możliwy za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji.

Co ciekawe, dostęp do transmisji live, np. ze spotkań ligowych, będzie zupełnie darmowy, bowiem FIFA+ zdecydowała się na model finansowania w postaci reklam zamiast popularnych obecnie abonamentów.Czy jest to usługa dostępna w języku polskim? Niestety, ale na ten moment nie. Początkowo platforma streamingowa FIFA+ będzie dostępna w pięciu językach - angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim, ale co warte dodania - FIFA zamierza transmitować w swoim serwisie także polską Ekstraklasę.

Na dzień dobry możemy obejrzeć około 3,000 klipów dostępnych w serwisie FIFA+, jednak docelowo FIFA pokaże minimum 40,000 spotkań na żywo.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza