Turtle Beach i ROCCAT prezentują słuchawki douszne Scout Air i SYN Buds Air - idealne do gier mobilnych

ROCCAT SYN Buds Air

Firmy Turtle Beach i ROCCAT zaprezentowały swoje nowe modele dousznych słuchawek dla graczy, które idealnie pasują do gier mobilnych. Mowa o Scout Air oraz SYN Buds Air, które pojawią się w sprzedaży na całym świecie 21 marca 2022 roku. Cena detaliczna obu egzemplarzy wynosi 99,99 dolarów.ROCCAT SYN Buds Air
ROCCAT SYN Buds Air

Słuchawki bezprzewodowe są kompatybilne z systemami iOS, Android i innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak Nintendo Switch, Komputery PC z systemem Windows i Mac. W przypadku gier mobilnych Scout Air i SYN Buds Air oferują tryb gry 60 ms, sprzężenie zwrotne o niskim opóźnieniu, aby zapewnić dokładne rozpoznawanie dźwięku podczas gry. Zapewniają również 20 godzin pracy na baterii i są zgodne z normą IPX4 pod względem odporności na pot i wodę, więc słuchanie muzyki lub podcastów podczas ćwiczeń między sesjami grania nie będzie stanowić problemu. Wbudowane mikrofony zapewniają czystość dźwięku, a dołączone wymienne końcówki pomogą w wygodnym dopasowaniu podczas długich sesji grania.

Turtle Beach Scout Air
Turtle Beach Scout Air

Funkcje, w tym konfigurowalne sterowanie dotykowe, łatwy wybór ustawień, aktywowanie trybu gry o niskim opóźnieniu i monitorowanie baterii są dostępne za pośrednictwem aplikacji Audio Hub firmy Turtle Beach dla Scout Air oraz aplikacji ROCCAT SYN Buds Air. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Scout Air firmy Turtle Beach i SYN Buds Air firmy ROCCAT można już dziś zamawiać w przedsprzedaży odpowiednio na www.turtlebeach.com i www.roccat.com.Rynek gier mobilnych urósł do prawie 100 miliardów dolarów w 2021 roku i nadal poszerzamy nasze portfolio produktów do gier mobilnych, aby gracze na iOS, Android i Nintendo Switch mogli czerpać korzyści z przewagi w grach dzięki korzystaniu ze sprzętu od Turtle Beach i ROCCAT

– powiedział Juergen Stark, prezes i dyrektor generalny Turtle Beach Corporation.

 W tej rozwijającej się szybko branży, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne Scout Air i SYN Buds Air oferują najwyższą jakość dźwięku, czystość głosu i wysoki komfort na poziomie, który spełnia rygorystyczne wymagania, jakich oczekują gracze konsoli i komputerów PC, gdy są w podróży.

ROCCAT SYN Buds Air
ROCCAT SYN Buds AirW pełni bezprzewodowe słuchawki douszne do gier Scout Air i SYN Buds Air są przeznaczone do łączenia się z urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth 5.1, komputerami z systemem Windows i komputerami Mac. Oferują 20 godzin czasu odtwarzania, z pięcioma godzinami w słuchawkach i dodatkowymi 15 godzinami w etui ładującym. Etui ładujące jest wyposażone we wskaźnik baterii i może naładować słuchawki douszne na pięć godzin działania, w zaledwie 15 minut.

Turtle Beach Scout Air
Turtle Beach Scout Air

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów i akcesoriów do gier komputerowych ROCCAT, odwiedź stronę ROCCAT.org i śledź ROCCAT na Twitterze, Instagramie, Facebooku i YouTube.

Źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza