Illuminar nie dało rady. Czas na ostatnie kwalifikacje PGL Major Antwerp 2022

Illuminar, jako ostatnia polska ekipa w trzecich kwalifikacjach do Majora, nie zdołało pokazać pełni swoich możliwości. Odpadli zajmując 7-8. miejsce.

phr CS GO
fot. Adela Sznajder / DreamHack

Było naprawdę blisko, aby móc ponownie cieszyć się z występu rodzimej ekipy na międzynarodowym wydarzeniu. Trzecie otwarte kwalifikacje niestety okazały się pechowe dla polskich drużyn i żadna z nich nie zameldowała się w dalszej fazie.Ostatnia szansa na PGL Major Antwerp 2022

Najbliżej mety pojawił się zespół Illuminar. Świeży skład, choć umiejętności i doświadczenie przemawiały na ich korzyść. Po sensacyjnym zwycięstwie z fnatic zapowiadało się, że nic nie stanie na przeszkodzie po slot w europejskim turnieju RMR.

Po pokonaniu "pomarańczowych" przyszedł czas na zespół z Kazachstanu. Unique dość szybko wygrało mapę Dust 2, jednak nasi pokazali się z dobrej stronie na kolejnej mapie - Mirage. To doprowadziło do decydującego starcia, które zakończyło się boleśnie dla piątki znad Wisły. Zespół Tomasza "phra" Wójcika przegrał 2:16, a całe BO3 wpadło na konto Kazachów.Nie odpadli jednak z kwalifikacji, a spadli do drabinki, która decydowała o piątym i zarazem ostatnim slocie w dalszych etapach Majora w Antwerpii. Półfinał w formacie BO1 rozgrywany był z rosyjskim 1shot, który po zaciętych 30. rundach zakończył się na korzyść podopiecznych LostDF'a.

Przed nami czwarte już otwarte kwalifikacje PGL Major Antwerp 2022, które startują właśnie dzisiaj. To ostatnia szansa dla zespołów z Polski, które chcą powalczyć o udział w najważniejszej imprezie w CS:GO. Szczegóły dotyczące eliminacji znajdziecie w serwisie HLTV.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza