Fortnite bez budowania zostanie na stałe jako osobny tryb

Do gry Fortnite zostanie dodany osobny tryb bez budowania.

Fortnite Epic Games
fot. Epic Games

Taka wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów produkcji od Epic Games. "Dataminer'rzy" doszukali się informacji, iż w grze Fortnite znajduje się informacja o osobnym trybie bez budowania.Czy Fortnite bez budowania zostanie na dłużej?

Fortnite przeżywa aktualnie swoją drugą młodość. Choć nie jest to wybitnie stara gra, tak jednak dla wielu osób odeszła w zapomnienie. Wszystko przez nieszczęsne budowanie, które przysporzyło wielu problemów, zwłaszcza wśród nowych graczy. Początkowo budowanie było bardzo trywialne i służyło wyłącznie do wskakiwania na niedostępne budynki i obiekty. W pewnym momencie wyewoluowało w taki sposób, że gra bez poprawnego budowania kończyła się fiaskiem. Doświadczeni zawodnicy byli w stanie w ułamek sekundy postawić niesamowitą konstrukcję, która chroniła ich przez wszelkimi atakami.

Wyłączenie budowania w oficjalnych grach zapoczątkowało falę powracających graczy i streamerów, którzy niegdyś w Fortnite świetnie się bawili, jednak nie byli w stanie przeskoczyć umiejętności budowania i porzucili grę na rzecz innych produkcji. Epic Games widząc zapewne spadek w statystykach zareagował w najlepszy możliwy sposób i umożliwił graczom grę na serwerach bez budowania. Jak się jednak okazuje, opcja tymczasowa zostanie zamieniona w stały tryb gry bez konieczności budowania.Osoby zajmujące się eksploracją gry i wyszukiwaniem danych dokopały się do informacji, iż po zakończeniu chwilowego okresu testowania gry bez budowania, w Fortnite na stałe zawita tryb o naziwe Solo - No Build Battle Royale.

Co ważne, tryb ten w pełni wspierał będzie wszelkie możliwe kolejki, dlatego zagramy w nim zarówno solo i duo, jak i trio oraz całe składy.

Myślę, że to całkiem jasne, jaki jest konsensus. Połowa ludzi to lubi, połowa nie, więc osobny tryb bez budowania to bardzo uczciwy kompromis.

napisał w serwisie Reddit jeden z użytkowników.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza