arrMY Starrs z projektem w VALORANT! Rozpoczęły się zapisy

To najlepsza okazja, aby stać się profesjonalnym graczem w VALORANT. arrMY Starrs wyłoni piątkę, która zostanie podpisana przez organizację esportową.

arrMY Starrs VALORANT
fot. arrMY

Projekt arrMY jest doskonale znany fanom CS:GO. Za jego sprawą na szerokie wody wypłynęło wielu młodych zawodników, a jednym z nich jest chociażby mwlky, który ostatnio podpisał kontrakt z x-kom AGO. Tym razem przedsięwzięcie zostaje rozszerzone o grę VALORANT, a stawką jest angaż w profesjonalnej organizacji esportowej.Projekt arrMY wraca do korzeni. W 2020 roku za sprawą naszych działań, wielu graczy CS:GO wypłynęło na szerokie wody w barwach piratesports. Po dwóch latach oczekiwań czas na nowy rozdział naszej działalności. Pora na arrMY Starrs Valorant, który jest spadkobiercą początkowych założeń arrMY. Nowa gra, nowe twarze i anonimowa organizacja, którą najlepsi zawodnicy będą mogli reprezentować w ramach akademii. Czas postawić pierwszy krok ku przyszłości w profesjonalnej karierze esportowej!

Podczas trwania projektu wszyscy zawodnicy objęci będą opieką ze strony trenerów, którzy pomagać będą na każdym etapie rozgrywek.

Zapisać może się każdy, kto ma ukończone 13 lat. Szczegółowe informacje o zapisach znajdują się na stronie news.arrmy.pl.

Jest to pierwszy tego typu projekt scoutingowy w Polsce. Zapisy ruszyły 10 marca, a dołączyć można pod tym adresem.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza