Specjalne zadania o karty w Rivals oraz nowe SBC o piłkarza Podsumowanie Roku

FIFA 22

EA Sports wreszcie postanowiło ruszyć nieco tryb Rivals i przygotowało komplet zadań, za ukończenie których otrzymamy aż 3 karty specjalne - Buntownicy, Ważne transfery i Zimowa Dzika karta.


SuperCoinsy

Piłkarz Podsumowanie Roku

Nowością jest także SBC o piłkarza z "Podsumowania Roku". Czym on właściwie jest? Za wyzwanie otrzymamy jedną z trzech kart specjalnych, które pojawiły się w SBC w FIFA 22 od premiery do 31 grudnia 2021 roku. Wymagania nie są wygórowane, a całość nie kosztuje więcej niż 100 tysięcy monet.

Wymagania na kartę piłkarza Podsumowanie Roku:

  • ocena ogólna: min. 85
  • zgranie: min. 55

Nagrodą jest player pick (1 z 3), w którym możemy trafić dowolną kartę, która pojawiła się w wyzwaniach od października.Zadania w Rivals o karty specjalne

Monotonia w Rivals została przerwana za sprawą grupy wyzwań, w której oprócz żetonu do eventu Future Stars możemy odebrać aż 3 paczki - w każdej zawodnik z innego wydarzenia FUT.

Zadania w Rivals FIFA 22

Za rozegranie kolejno 25, 50 i 75 meczów otrzymujemy adekwatnie paczkę z Buntownikiem, paczkę z piłkarzem Ważne transfery oraz piłkarza Zimowej Dzikiej Karty. Jest to ciekawe urozmaicenie, ponieważ możemy zadanie wykonać zarówno w Squad Battles (poziom min. Zawodowiec), jak i w Rivals.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza