KONE XP - nowa mysz od firmy ROCCAT

Firma ROCCAT zaprezentowała nową myszkę dla graczy, KONE XP, z rewolucyjnym podświetleniem 3D RGB.

Roccat KONE XP
fot. materiały prasowe

ROCCAT, wielokrotnie nagradzana marka urządzeń peryferyjnych z dumą zadebiutowała całkowicie nową mysz do gier komputerowych Kone XP. Pierwszy w historii produkt firmy ROCCAT, oryginalny Kone, wprowadzony na rynek w 2007 roku, stał się najlepiej sprzedającą się myszą do gier komputerowych dzięki doskonałej ergonomii. Nowy Kone XP jest zwieńczeniem 15 lat badań i rozwoju w celu wyprodukowania wiodącej w branży myszy do gier. Kone XP jest lepsza od swoich poprzedników pod każdym względem, dzięki skrupulatnie udoskonalonej ergonomii i przełomowemu oświetleniu 3D RGB, a także czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye 19K DPI i niewiarygodnie szybkim przełącznikom optycznym Titan. Dzięki 15 przyciskom i 29 możliwych konfiguracjom funkcji, ROCCAT Kone XP jest jedną z najbardziej konfigurowalnych myszy do gier komputerowych dostępnych na rynku, a fani mogą ją już dziś zamawiać w przedsprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 89,99 USD na www.roccat.com i u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie. Kone XP zadebiutuje 29 marca 2022 roku.Zaprojektowaliśmy Kone XP jako mysz o idealnej wielkości z oszałamiającym oświetleniem 3D RGB, mnóstwem dostosowywanych przycisków i naszą najnowszą technologią, dzięki czemu gracze na PC mogą grać w dowolną grę na PC ze stylem i spokojem

powiedział René Korte, założyciel i generalny ROCCAT.

Spędzamy ogromną ilość czasu na obsesyjnym udoskonalaniu rozmiaru i kształtu naszych myszy Kone. Kone XP jest następcą Kone AIMO Remastered, który był jedną z najlepiej sprzedających się myszy w Niemczech w 2021. Jej ergonomia i układ wielu przycisków sprawiają, że jest to doskonały wybór do każdej gry, a wygoda i opcje dostosowywania Kone XP sprawiają, że jest to świetna mysz hybrydowa, idealna do pracy lub biura domowego, do odrabiania lekcji, tworzenia treści i nie tylko.

ROCCAT KONE XP
fot. roccat.com

Całkowicie nowy Kone XP firmy ROCCAT udoskonala ulubioną przez fanów ergonomiczną konstrukcję myszy o najlepsze specyfikacje i oszałamiające oświetlenie 3D RGB.

Fani Kone AIMO Remastered, a także gracze PC, którzy grają w różne gry z wielu gatunków, pokochają wieloprzyciskową konstrukcję Kone XP z doskonałą ergonomią, zmniejszoną wagą i ogólnym komfortem kultowego kształtu Kone firmy ROCCAT. ROCCAT po raz kolejny redefiniuje oświetlenie RGB dzięki 22 diodom LED i przezroczystej obudowie Kone XP, a także dzięki rewolucyjnemu 4D Krystal Wheel, które rozprasza oświetlenie RGB poprzez półprzezroczystą konstrukcję, tworząc efekt oświetlenia 3D. 4D Krystal Wheel dodaje również lewe i prawe boczne wejścia do standardowej funkcji pionowego klikania i przewijania, a wszystko to zapewnia wyjątkowe wrażenia dotyku od ROCCAT.Kone XP ma więcej przycisków niż jakakolwiek inna mysz w tym przedziale cenowym. Posiada 15 przycisków, a dzięki technologii ROCCAT Easy-Shift[+]™ dostępnych jest 29 możliwych funkcji przycisków – idealnych do gier strategicznych i MMO, takich jak właśnie wprowadzona Lost Ark i zbliżająca się premiera Elden Ring. Przyciski lewego i prawego kliknięcia aktywują przełączniki optyczne Titan w Kone XP, zapewniając responsywne kliknięcie z niewiarygodnie szybką obsługą, co zapewnia niespotykaną szybkość i precyzję. Przełącznik optyczny ROCCAT Titan jest szybszy niż jakikolwiek inny przełącznik mechaniczny i ma dwukrotnie większą wytrzymałość, taktowanie z niesamowitą prędkością 0,2 ms dla nawet 70 milionów kliknięć, oferując jednocześnie regulowany czas odbicia, który jest kluczem do prawidłowego drag-clicku. Dzięki komputerowi Kone XP gracze mogą oczekiwać dokładnego, szybkiego działania bez miss-clicków.

W sercu Kone XP gracze znajdą czujnik optyczny ROCCAT Owl-Eye 19K DPI (oparty na PAW3370 firmy PixArt). Czujnik Owl-Eye śledzi każdy ruch myszy z dużą precyzją, zapewniając ekstremalną dokładność w grze i możliwość dostosowania za pomocą pakietu oprogramowania ROCCAT Swarm.

Półprzezroczysta obudowa Kone XP jest sceną do zaprezentowania mocy i systemu oświetlenia AIMO firmy ROCCAT, synchronizującego się z innymi produktami ROCCAT obsługującymi AIMO, takimi jak klawiatura membranowa Magma lub wielokrotnie nagradzane Vulcans. AIMO natychmiast po wyjęciu z pudełka ma gotowe pokazy światła w 16,8 milionach kolorów, bez potrzeby rozbudowanej konfiguracji.Kone XP jest również wyposażony w kabel PhantomFlex™ firmy ROCCAT i ślizgacze z poddanego obróbce cieplnej PTFE, zapewniające wrażenie myszy bezprzewodowej. Elastyczny, giętki i lekki kabel nie zaczepia się ani nie plącze, a mysz płynnie przesuwa się po wielu monitorach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów i akcesoriów do gier komputerowych ROCCAT, odwiedź stronę ROCCAT.org i śledź ROCCAT na Twitterze, Instagramie, Facebooku i YouTube.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza