Kłopoty w obozie FaZe Clan. ropz nie może zagrać na IEM w Katowicach

FaZe Clan rozpocznie IEM w Katowicach w osłabieniu. ropz nie pojawi się w pierwszej fazie turnieju.

ropz FaZe Clan
fot. FaZe Clan

COVID-19 wykluczył Robina "ropza" Kool'a z pierwszych meczy na Intel Extreme Masters w Katowicach. Jak w całej tej sytuacji poradzi sobie formacja karrigana?Słaby początek IEM-u dla FaZe

Dopiero co gra zaczęła się układać, a tu już - tym bardziej przed tak ważnym wydarzeniem - FaZe Clan musi zasięgnąć pomocy u zmiennika. Nie będzie łatwo wystartować z dobrym rezultatem, ponieważ dotychczasowy stand-in i był gracz FaZe - olofmeister - nie może aktualnie przylecieć do Polski.

Pozytywny wynik testu na koronawirusa oznacza ponad tygodniową kwarantannę dla Estończyka. ropza ominie faza Play-In, jednak jeśli jego drużyna zdoła pokonać swoich rywali, istnieje szansa, aby Kool pojawił się w Play-Off'ach, a nawet jeszcze na etapie fazy grupowej. Wszystko uwarunkowane będzie dodatkowo jego stanem zdrowia i możliwością opuszczenia izolacji.Organizacja nie wydała natomiast oficjalnego oświadczenia w sprawie zastępcy Robina. Wiemy, że na 100% nie będzie to olofmeister - Szwed napisał na Twitterze, iż jest aktualnie w drodze do Nowego Jorku. Fani głęboko wierzą, że to idealny moment, aby przed katowicką publicznością wystąpił zwycięzca ostatniej gali HIGH League 2 - Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, który już wcześniej zapowiedział, że w razie problemów z obsadą lub zawodnikami, przyjedzie do spodka w kilka godzin.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza