Izako Boars i Sprite kończą współpracę. Pokłosie nadchodzących zmian w organizacji?

Wieloletni sponsor organizacji Piotra "izaka" Skowyrskiego - Sprite - nie będzie dłużej finansował zawodników Izako Boars.

Izako Boars Sprite
fot. Izako Boars / Twitter

Rozłąki zawsze bywają ciężkie. Tym bardziej takie, które kończą bardzo długą współpracę. Nadchodzące zmiany w "dzikach" to również zmiany na polu finansowym i marketingowym, bowiem Sprite przestaje pełnić rolę głównego sponsora organizacji Izako Boars.Sprite kończy współpracę z Izako Boars

Marka Sprite towarzyszyła drużynie od samego jej początku i sukcesywnie wspierała zawodników przez blisko 5 lat. Logo producenta napoju stało się nieodzownym elementem koszulek i kojarzyło się niemal wyłącznie - zwłaszcza w środowisku esportowym - z drużyną Izaka.

Początek współpracy Sprite z Izako Boars przypadł na 4 marca 2017, kiedy to na wydarzeniu IEM w Katowicach ogłoszono powstanie nowej, polskiej organizacji.

Aktualnie w Izako Boars trwa czas zmian i przebudowy składu, a sama organizacja zapowiedziała, że już jutro poznamy więcej szczegółów odnośnie dalszych planów na nadchodzący rok.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza