HIGH League 2: pashaBiceps wygrywa z Owcą przez nokaut!

Łatwo nie było, ale udało się! Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski triumfuje w Tauron Arenie po bardzo dobrym pojedynku z Michałem "Owcą" Owczarzakiem. Był to main event gali HIGH League 2.

pashaBiceps HIGH League
fot. HIGH League

Lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć. pashaBiceps wygrywa walkę z Owcą przez TKO (techniczny nokaut) w 2. rundzie!pashaBiceps wygrał swoją pierwszą walkę na HIGH League 2!

Początek zwiastował bardzo wyrównaną walkę. Jarząbkowski z Owczarzakiem mierzyli się w formule bokserskiej na małe rękawice (do MMA). Obaj zawodnicy nie odstępowali się na krok, a wymiana ciosów była po obu stronach. W pewnym momencie to nawet Owca przejął inicjatywę za sprawą powalenia pashy na deski.

Sytuacja zmieniła się diametralnie w drugiej, trzyminutowej rundzie. pasha wymierzył bardzo mocny cios w stronę Owcy, który finalnie zakończył całą walkę. pashaBiceps wygrał przez techniczny nokaut.Po walce nie krył lekkiego rozczarowania i stwierdził, że sam pojedynek nie do końca mu się podobał. Dużo lepiej czułby się w MMA, gdzie prawdopodobnie zobaczymy go w kolejnych walkach.

Na widowni widać było i słychać potężne wsparcie esportowego środowiska. Niesamowite słowa otuchy otrzymał w całym Internecie, gdzie nawet pogratulowano mu z oficjalnego konta CS:GO na Twitterze (który przy okazji zmienił zdjęcie profilowe na zdjęcie pashy).

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza