chrisJ odchodzi z MOUZ

Po latach współpracy chrisJ żegna się z organizacją MOUZ.

chrisJ CSGO
fot. Bart Oerbekke / ESL

chrisJ był jednym z tych graczy, którzy najwięcej czasu spędzili w jednej organizacji. Kontrakt Chrisa "chrisJ" de Jonga dobiegł końca, a przypomnijmy, że trwał ostatnie osiem lat.

Choć jego droga nie zawsze usłana była różami, kilkukrotnie trafiał na ławkę rezerwowych, nieprzerwanie stanowił fundament organizacji MOUZ. Był kapitanem i liderem zespołu, który niejednokrotnie pokazywał także niesamowite wyczyny ze snajperką. Mimo, że w organizacji zadomowił się końcem 2013 roku, pierwsze trofea przyszły dopiero w roku 2017. Tak też pod banderą - wówczas - mousesports zdobył ESG Tour Mykonos 2017, StarLadder oraz i-League StarSeries Season 4, V4 Future Sports Festival - Budapest 2018, ESL One: New York 2018, CS:GO Asia Championships 2019, ESL Pro League Season 10 - Finals, cs_summit 5, a także ICE Challenge 2020.Co dalej z 31-letnim Holendrem? Według plotek, chrisJ chciałbym ponownie skrzyżować swoje drogi z suNny'm i oskarem, którzy mieliby stanowić trzon organizacji GORILLAZ.

MOUZ natomiast rozgląda się za nowymi opcjami. Po niedawnym dołączeniu mhL'a do akademii MOUZ w kuluarach mówi się, że wolne miejsce w zespole może przypaść Michałowi "MICHOWI" Mullerowi.

Aktualna drużyna MOUZ wygląda następująco:

  • frozen
  • Bymas
  • dexter
  • torzsi


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza