Winter Wildcards Swaps - nagrody za karty Wieloznaczne w FIFA 22

Już dzisiaj, 26 grudnia będzie można odebrać specjalne nagrody za uzbierane żetony Wieloznaczne w FIFA 22.

Nagrody za tokeny Winter Wildcards FIFA 22

Karty Winter Wildcards to specjalne tokeny, które EA SPORTS dodało do gry na okres świąteczny. Są to karty bardzo podobne do "Icon Swap", które wymieniamy na poszczególne nagrody. Jakie nagrody będą dostępne do wymiany? Odpowiedź znajdziesz poniżej.


SuperCoinsy

Patson Daka FIFA 22

Jedną z nagród, którą możemy otrzymać wymieniając specjalne świąteczne tokeny jest piłkarz angielskiej Premier League Patson Daka. Zostanie dodany do gry dopiero dzisiaj, dlatego nie mamy informacji o jego poszczególnych statystykach czy gwiazdkach sztuczek i słabszej nogi. Jedyną podpowiedzią jest zdjęcie samej karty, które zostało dodane do Ultimate Team. Karta zawodnika Patson Daka w FIFA 22 wygląda tak:

Patson Daka w FIFA 22
Karta Wieloznaczna Patson Daka w FIFA 22

Na papierze wygląda na bardzo solidnego napastnika. Jego podstawowa karta posiada gwiazdki 3/3, co może oznaczać upgrade do 4/4 sztuczek i słabszej nogi.Karty Wieloznaczne w FIFA 22 - nagrody

Specjalnych tokenów Wieloznacznych w FIFA 22 ma pojawić się aż 25. Z listy nagród najdroższa kosztuje 15 żetonów, a więc kompletując wszystkie, możemy odebrać więcej niż tylko jedną nagrodę. No dobrze, w takim razie jakie są nagrody za tokeny Winter Wildcards? Wszystkie informacje znajdują się poniżej.

Żetony Winter Wildcards Nagroda
15 Paczka zawodników 10x 85+
12 Patson Daka Karta Wieloznaczna
8 Christian Gunter Karta Wieloznaczna
5 Paczka Ultimate
5 Stroje Ikon (domowe i wyjazdowe)
3 Paczka zawodników 10x 81-89
2 Paczka rzadkich zawodników

Tokeny są cały czas dostępne w grze. Można je zdobyć z wielu źródeł, między innymi wykonując wyzwania czy specjalne SBC.

Winter Wildcards Swaps FIFA 22

Nagród jest całkiem sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Najlepszą opcją wydaje się być nagroda za 15 żetonów (paczka zawodników 10x 85+) oraz dobranie czegoś jeszcze za pozostałe tokeny, jednak karta Patsona Daki również wygląda interesująco.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza