TOTY FIFA 22 - głosowanie na zawodników Drużyny Roku

TOTY FIFA 22 głosowanie

TOTY w FIFA 22 to najgorętszy okres w roku każdego gracza. I choć drużyna Team of the Year pojawia się właśnie na początku roku, to ten etap w sezonie gry obfituje w najlepsze karty Ultimate Team. Jak może wyglądać drużyna TOTY i kiedy rozpoczyna się głosowanie na zawodników Team of the Year FIFA 22?


SuperCoinsy

Team of the Year FIFA 22

Drużyna roku to najważniejsza jedenastka, która zadebiutuje już niebawem w Ultimate Team. W FIFA 22, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach, pojawi się zespół pełen gwiazd, które na przestrzeni ostatniego roku pokazały pełnię swoich umiejętności.

Dla graczy jest to specjalny czas, kiedy do składów zaczynają trafiać najlepsi piłkarze świata, w jeszcze lepszych wersjach. Czy w TOTY FIFA 22 pojawią się jakieś zaskoczenia?

TOTY FIFA 22 głosowanie

Specjalne głosowanie od EA Sports na drużynę TOTY FIFA 22 powinno ukazać się w niedługim czasie. Zazwyczaj odbywało się początkiem roku kalendarzowego, także zapewne i w tym przypadku będzie tak samo.

Głosowanie na TOTY w FIFA 22 nie jest jeszcze znane, nie otrzymaliśmy oficjalniej informacji od deweloperów gry. Mimo tego warto pozostać czujnym w tym okresie, gdyż lada moment ukaże się pełna lista zawodników, na których można będzie oddać swój głos. A skoro to od nas - graczy - będzie zależeć wybór najlepszej drużyny roku, jak może wyglądać głosowanie na TOTY FIFA 22?

[AKTUALIZACJA]

EA Sports poinformowało, że głosowanie na drużynę TOTY FIFA 22 rozpocznie się 10 stycznia!Przewidywania TOTY FIFA 22

Przewidywania całej jedenastki, która może pojawić się po głosowaniu na TOTY w FIFA 22 może być nieco ciężkie, ze względu na fakt, że to gracze wybierają swoich faworytów. Niemniej idąc tym tropem można stwierdzić, że większość głosujących postawi mimo wszystko na karty, które lepiej sprawują się w samym FUT 22, a niekoniecznie na prawdziwych boiskach.

BRAMKARZE

Pozycja bramkarza jest bardzo niewdzięczna, a już zwłaszcza, kiedy rozmawiamy o niej z perspektywy gracza FIFA. Ciężko znaleźć idealną opcję, która zarówno będzie dobrze broniła, jak i łączyła się z naszymi stoperami. Na prowadzenie w głosowaniu może wysunąć się natomiast bramkarz Chelsea, Edouard Mendy, który pomógł swojemu klubowi w zdobyciu Ligi Mistrzów.

OBROŃCY

Obrona, jak to często ma miejsce w Ultimate Team, wybierana jest przez pryzmat składów graczy. Takich zawodników łatwiej się łączy, a przy tym posiadają ponadprzeciętne karty. Nie zaskoczę was zatem, jeśli powiem, że potencjalna linia obrony należeć będzie do klubów z Wielkiej Brytanii. Wśród najlepszych obrońców TOTY FIFA 22 powinniśmy ujrzeć Trenta Alexandra-Arnolda, Antonio Rudigera, Rubena Diasa czy Joao Cancelo.POMOCNICY

W sektorze pomocników dominować będą zawodnicy angielskiej Premier League. Po pierwsze ze względu na dominację ich klubów w europejskich rozgrywkach, a po drugie w kontekście mistrzostw Europy. Tak też wśród najlepszej trójki środka pola mogą znaleźć się tacy piłkarze jak N'Golo Kante, Jorginho czy Kevin De Bruyne. Dwóch pierwszych wygrało Ligę Mistrzów, z czego Jorginho może pochwalić się dodatkowo tytułem Mistrza Europy. KDB miał po prostu rewelacyjny sezon w swojej lidze, a podobnie jak Włoch - przywiózł medal z Euro 2020.

NAPASTNICY

Kandydatem numer jeden na najlepszego napastnika w drużynie roku FIFA 22 jest niewątpliwie Robert Lewandowski. Ma za sobą fenomenalny sezon, kolejny z rzędu, a niemal nikt nie był w stanie zrównać się z jego wyczynami. Oczywiście, w zestawieniu nie może zabraknąć Leo Messiego, z którym Lewandowski przegrał w plebiscycie Złotej Piłki. Choć wygrał Copa America, w lidze nie osiągnął tak dużych liczb jak nasz rodak. Do trójki z przodu dołączyć może Mohamed Salah, który również może zaliczyć sezon w Premier League do bardzo udanych. Zabraknie - z dużym prawdopodobieństwem - Cristiano Ronaldo, który zarówno w Juventusie, jak i po przenosinach do Manchesteru United, nie ma osiągnięć, którymi może się pochwalić.

Dwunastym, a więc dodatkowym piłkarzem w drużynie roku FIFA 22 może okazać się natomiast Karim Benzema. Nagroda ta jest bardziej wyróżnieniem i zazwyczaj otrzymuje ją ten zawodnik, któremu niewiele brakowało, aby załapać się do najlepszej jedenastki roku.

Jak zatem może wyglądać drużyna TOTY w FIFA 22?

 • Edouard Mendy
 • Trent Alexander-Arnold
 • Antonio Rudiger
 • Ruben Dias
 • Joao Cancelo
 • N'Golo Kante
 • Jorginho
 • Kevin De Bruyne
 • Mohamed Salah
 • Robert Lewandowski
 • Lionel Messi
 • Karim Benzema (12. zawodnik)Projekt i wygląd karty TOTY w FIFA 22

Do opublikowania wyników głosowanie na TOTY FIFA 22 pozostało jeszcze sporo czasu, dlatego też nie poznaliśmy jeszcze oficjalnego wyglądu kart Team of the Year. Pewne jest natomiast jedno - będą spektakularne i podobne do zeszłorocznych wersji.

Po Internecie krążą już koncepcje projektów kart TOTY FIFA 22 przygotowane przez fanów lub przecieki z różnych źródeł. Nie możemy ufać im w stu procentach, jednak możemy się lekko nakierować, aby mieć pogląd na całą sytuację. Potencjalny wygląd kart TOTY FIFA 22 prezentuje się następująco:

Wygląd kart TOTY FIFA 22
Potencjalny wygląd karty Team of the Year w FIFA 22

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza