Nerfy AWP w CS:GO? Co na ten temat sądzą esportowcy?

Nerf AWP w CSGO

Dużo mówi się o potencjalnych zmianach w grze. Dochodzą do tego spekulacje odnośnie istniejących już broni, w tym popularnego karabinu snajperskiego. Czy AWP w CS:GO powinna dostać nerfa?Nerf AWP w CS:GO

Zdanie profesjonalistów jest tutaj bardzo istotne. To oni spędzają dziesiątki godzin każdego tygodnia na treningu swoich indywidualnych i drużynowych umiejętności. Doszło do tego, że dyskusje toczą się w odniesieniu do zmian konkretnych broni. I nie chodzi tu już o skiny.

Choć AWP jest w CS:GO od zawsze, esportowcy mają podzielone zdania na temat siły tej snajperki. Tak samo sprawa wyglądała z Desert Eaglem, który niedawno został nieco osłabiony. Jedni uważają, że jest ona zbyt silna, drugim natomiast to kompletnie nie przeszkadza, wszak przyzwyczaili się już do skali wielkości tej broni.

Zapytano profesjonalnych graczy o to, co sądzą na temat osłabieniu karabinu snajperskiego:

AWP można faktycznie zmienić. Zostawmy 5 naboi na magazynek i dodatkowe 10-15 w zapasie. 30 to zdecydowanie za dużo. Z tą bronią można wiele zrobić. Z piętnastoma nabojami nie możesz bezmyślnie strzelać przez granaty dymne. To znaczy możesz lecz szybko stracisz cały swój magazynek.

stwierdził Ilya "m0NESY" Osipov.

Z kolei Keith "NAF" Markovic uważa, że wystarczy jedynie zwiększyć cenę do 6000 dolarów:

Moim zdaniem twórcy CS:GO powinni zwiększyć koszt AWP. Niech kosztuje około 6000 dolarów, w końcu snajperzy są zawsze najsilniejsi.


dodał jeszcze, że chciałby, aby decyzja o zakupie AWP była obarczona ryzykiem, a zwiększenie ceny wydaje się być jedynym rozwiązaniem, ponieważ nie wie, jak można tę broń osłabić.

Czy Valve wysłucha kiedyś graczy - zwłaszcza profesjonalnych - aby podjąć słuszne kroki w tym temacie? Czas pokaże, miejmy nadzieję, że kolejne aktualizacje gry będą przynosiły zmiany na plus.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza